wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 10252 wyświetleń

Miasto sprzedało nieruchomość

Miasto sprzedało nieruchomość


W Grajewie powstanie nowy blok. To możliwe, ponieważ wczoraj w wyniku przetargu Miasto sprzedało dwie nieruchomości niezabudowane z przeznaczeniem na zabudowę wielorodzinną. Dzięki temu do budżetu wpłynie 1,5 mln zł.

Ełcki deweloper, który zajmuje się budową bloków mieszkalnych, jako jedyny przystąpił do przetargu. Obie nieruchomości położone są w okolicach straży pożarnej, z dojazdem od ul. 9. Pułku Strzelców Konnych. Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 10 tys. 200 m 2. Nieruchomości zostały sprzedane za cenę ponad 1 mln 500 tys. zł.

Zachęcamy do kupna innych działek, które znajdują się w okolicy.

Więcej informacji w Wydziale Nieruchomości i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Grajewo pod nr tel. 86 273 0 824.

Komentarze (19)

mnie interesują działki na ul. grunwaldzkiej

Brawo dla burmistrza!!;d

na rok utrzymania basenu wystarczy, co dalej, wszystko sprzedamy i co Qźwa dalej ?!

Do jana: Wiele osób chorych musiało wyjeżdżać do Ełku na basen ze względu na rehabilitację. Budowa basenu w Grajewie wiem, że cieszy te osoby...

Starczy na wypłaty dla urzedasów na jakiś czas.

Sorry czy to jest sukces sprzedać dzialkę za kosmiczna cenę, gdy zgłosił się tylko jeden deweloper. Czy miasto nie przesadza z cenami za ziemię???!!!

Sprzedać coś łatwo.I co dalej?

A po co trzymac?niech miasto sie buduje-rozwija a nie staloby w miejscu
Nawet Monki maja basen,a my musimy wysawac na.paliow,zeby dotrzec do Elku 2razy do roku.

Dla developera to śmieszna cena. Nie patrzcie przez swój pryzmat...

kibel to właśnie plus że na wyplaty starczy dla tzw przez ciebie urzędasów , a jaki ty masz zawód? troszkę wyrozumienia , do ja sprzedać łatwo????? widać że nie sprzedajesz a dalej to powstaną nowe bloki i mieszkania dla być może nowych obywateli Grajewa

za sprzedaż tych działek , miasto powinno wybudować nowy blok dla rodzin czekających w kolejce na mieszkanie

Grajewianka może sama sobie na to mieszkanie uzbierasz? Co za państwo nierobom dać za darmo, a ciężko pracujący ludzie muszą się do nich dokładać.

grajewianka - mi i wielu moim znajomym nikt mieszkania nie dał i nie da. Co tak wszyscy się poprzyzwyczajali "że się należy?". Nie stać - płacę, wynajmuję. Stać - biorę kredyt i kupuję, albo kupuję bez krechy!
Po pracę też wielu chodzi do UM, a sami pytanie ile CV wysłali? Pewnie żadnego bo się nie chce...

do otto .Gwoli przypomnienia, w 1995 w Grajewie bylo okolo 300 osob wiecej niz w 2013 roku. Nowi obywatele niestety opuszczaja Grajewo.

Czemu mamy takie bezrobocie?? bo mamy zasiłki dla bezrobotnych. Rozumiem osoby które nie moga pracować ale po to są renty. Zlikwidować zasiłki becikowe i inne a nagle zacznie Polska lepiej sie rozwijać i zmniejszy się bezrobocie. Nieroby won do roboty

Witam kiedy będzie rozpoczęta budowa bloku mieszkalnego?Proszę oodpowiedż

Do pbk : nikt mi w życiu darmo nic nie dał ,a jestem za uczciwa , żeby żebrać . Nie jestem zamożną osobą , mam 4 dzieci i żyjemy tylko z poborów , które nie są wysokie , więc co w tym złego , żeby miasto udostępniło mi mieszkanie , od ponad 19 lat mieszkam z rodziną na stancji, nie mam zasiłków z opieki , bo dochód przekracza parę złotych , więc może na tyle mogę liczyć , bo nie stać mnie na własne , ledwo starcza od 10-go , do 10-tego .Takim pijakom dają , to ja też chcę .

Pani "grajewianko" mieszkanie to się kupuje indywidualnie ( np. ciężką pracą za granicą plus kredyt na 25 lat ).

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.