poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8798 wyświetleń

Mercedes potrącił rowerzystę

KPP Ełk: Zderzenie 7-letniego rowerzysty z samochodem osobowym 

Ze złamaniem nogi trafił wczoraj do szpitala 7-latek, który jadąc rowerem próbował skręcić w lewą stronę przed jadącym pojazdem. Chłopak uderzył w przód pojazd i upadł na ziemię. Kierowca mercedesa był trzeźwy. 

Do zdarzenia doszło około 17:30 przy ul. Ks. Anny w Ełku. Kierujący mercedesem 42-letni mężczyzna najechał na 7-latka poruszającego się rowerem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że chłopak jadąc prawą stroną jezdni w przeciwnym kierunku do jazdy samochodu zaczął skręcać bezpośrednio przed tym pojazdem, żeby wyjechać na chodnik. Nie zdążył jednak tego zrobić i uderzył kołem w przód pojazdu. W wyniku tego zdarzenia przewrócił się na ziemię i złamał sobie nogę. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.   
Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (4)

Uff. Na szczęście Mercedes to bezpieczny samochód.

Czy może ktoś wie skąd jest poszkodowany.

rowerzysta zawinił a kierowce ukażą za brak szczególnej ostrożności normalna polska rzeczywistość rowerzysta tow polsce święta krowa tak jak pieszy bezkarny

Ewidentna wina rowerzysty,nie powinno się w tym przypadku pociągać kierowcy do odpowiedzialności...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.