Sport

  • 10 komentarzy
  • 9783 wyświetleń

Memoriał w Wojewodzinie

IV Memoriał Lekkoatletyczny im. WOJCIECHA ROGOWSKIEGO
WOJEWODZIN 1.10.2004 r.


W IV edycji Memoriału Lekkoatletycznego im. Wojciecha Rogowskiego wystartowało kilkanaście zespołów reprezentujących gimnazja powiatu grajewskiego i powiatów ościennych. Gośćmi szczególnymi była reprezentacja z Ukrainy z miasta Riwne. Nad tą imprezą o charakterze sportowo – wychowawczym objął patronat Marszałek Województwa Podlaskiego. Obecnością swoją zaszczyciła: żona Wojciecha Rogowskiego, koledzy Wojciecha – nauczyciele i trenerzy, jego uczniowie, władze sportowe województwa oraz władze samorządowe.


Wyniki indywidualne zawodów

Memoriał zorganizowała młodzież i nauczyciele ZS w Wojewodzinie. Jak co roku wspomagało szkołę w organizacji szereg firm. Bez pomocy PZ LZS w Grajewie i Starostwa Powiatowego impreza ta nie miała by takiego kolorytu. Wspaniałe nagrody, wysoki poziom sportowy imprezy, dobra organizacja samych zawodów, przeprowadzany na otwarciu ceremoniał olimpijski sprawiły, że Memoriał stał się imprezą bardzo popularną w środowisku kultury fizycznej w naszym województwie. Został wpisany w kalendarz wojewódzki Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w B-stoku.


więcej...o Wojciechu Rogowskim

"Na takie wydarzenia zazwyczaj brakuje środków. My mamy to szczęście, że Czesław Ołdakowski Wójt gminy Wąsosz umożliwia nam wszystkie wyjazdy. Możemy liczyć na wszelką pomoc z jego strony. Możemy startować w różnego rodzaju zawodach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy, a także brać udział w Memoriale czy jakichś innych rekreacyjnych imprezach. Stąd biorą się dobre wyniki, bo jak się startuje to przynosi efekty, zachęca się młodzież do dalszych treningów. Taka uroczystość jak dzisiejszy Memoriał bardzo przyciąga ponieważ z jednej strony to rywalizacja sportowa, z drugiej młodzież się poznaje się, w jakiś sposób integruje, wychowuje" - powiedział nam nauczyciel w-f w Wąsoszu Andrzej Jaworowski.


Punktacja generalna


foto1 - na pierwszym planie, od lewej żona Wojciecha Rogowskiego, Marek Duchnowski, Krzyszfo Wencek, grupa sędziowska
foto2 - z lewej reprezentacja Ukrainy m. Riwne
foto8 - drużyna z Turośli, I miejsce w klasyfikacji generalnej, od lewej Łukasz Milewski, Łukasz Malczyk, Piotr Serowik, Marzena Banach, opiekun reprezentacji Zenon Szewczyk, Karolina Koseska, Paula Sadłowska, Łucja Malczyk, Arkadiusz Kubeł

e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

Tak trzymac. Bylem tam i wodke pilem.

Tym razem jade wygrać !

jak szkoda,ze memorial jest w piatek 1. gdyby odbywal sie on w poniedzialek, napewno zawitalbym do swojej dawnej szkoly. pozdro VLE 84.

Mam jutro wystartować. Niech Grajewo drży. Biegam 60 i w dal. Zbieram wszystkie nagrody i medale. Czołem cieniasy.

Dziękuję e - Grajewo i Pani Joannie Kosielskiej za tak szeroką relację z IV Memoriału Lekkoatletycznego im Wojciecha Rogowskiego w Wojewodzinie. Dyrektor szkoły.

Marek D. jak zwykle przystojny- pozdrawiam jacek GMOCH!

Impreza ze wszech miar godna naśladowania. My starsi już koledzy Wojtka gratulujemy młodzieży, zawodnikom i wszystkim , którzy przyczynili się do organizacji tego Memoriału.

było ok , ale ta piskliwa od Maestro - myślałam że rozsadzi kolumny.

organizacja zawodów na najwyższym poziomie.gratulacje organizatorom.

Zdjęcia i wyniki z ubiegłego memoriału.W tym roku Turosli nie było

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.