czwartek, 28 września 2023

Sport

  • 24 komentarzy
  • 14821 wyświetleń

Memoriał w Wojewodzinie

V Memoriał Lekkoatletyczny im. Wojciecha Rogowskiego odbył się 28 września 2005 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Wojewodzinie.

Galeria zdjęć e-Grajewo.pl....


Klasyfikacja generalna zawodów:

I miejsce PG Danówek – 44p
II miejsce PG Wąsosz – 43 p
III miejsce PG Piątnica – 36 p
IV miejsce PG 3 Grajewo – 35 pkt
V miejsce PG Kolno – 26 pkt
VI miejsce PG Rajgród – 24 pkt
VI miejsce PG 2 Grajewo – 24 pkt
VI miejsce PG 1 Grajewo – 24 pkt
IX miejsce PG 1 Łomża – 22 pkt

Chłopcy:
1. PG Piątnica - 21p
2. PG Wąsosz - 20p
3. PG Kolno - 18p
4. PG 3 Grajewo – 17p
5. PG Rajgród – 16p
6. PG Danówek – 14p
7. PG 1 Łomża – 14p
8. PG 2 Grajewo – 11p
9. PG 1 Grajewo – 8p

Dziewczęta:
1. PG Danówek – 30p
2. PG Wąsosz – 23p
3. PG 3 Grajewo – 18p
4. PG 1 Grajewo – 16p
5. PG Piątnica - 15p
6. PG 2 Grajewo – 13p
7. PG Kolno – 8p
8. PG Rajgród – 8p
9. PG 1 Łomża – 8p

Wyniki indywidualne (CZYTAJ)Najlepszymi zawodnikami Memoriału zostali:
- Wiśniewwski Hubert PG 1 Łomża (60m – 7,58s)
- Żebrowska Magdalena PG Piątnica (pchnięcie kulą – 11,75m)

W zawodach brała udział nagrodzona złotymi medalami drużyna z PG 4 przy ZSS w Grajewie (foto 6,13) oraz gościnnie - starsza młodzież z zaprzyjaźnionego miasta Rivne na Ukrainie (foto 3,4,12 - występ artyst.).


Sportowo – wychowawcza impreza, nad którą objął patronat Marszałek Województwa Podlaskiego. Gośćmi byli m.in.: żona Wojciecha Rogowskiego, koledzy p. Wojciecha – nauczyciele i trenerzy, jego uczniowie, władze sportowe województwa oraz władze samorządowe. Organizacją zajęła się młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół w Wojewodzinie. Jak co roku byli oni wspomagani przez szereg firm oraz PZ LZS w Grajewie i Starostwa Powiatowego.

Wzorowo zorganizowane wydarzenie. Uczestnicy zdobyli wiele nagród. Wysoki poziom sportowy imprezy, przeprowadzany na otwarciu ceremoniał olimpijski sprawiają, iż Memoriał jest popularny w środowisku kultury fizycznej w województwie. Został on wpisany w kalendarz wojewódzki ZLZS w Białymstoku. Pomysłodawcą tej imprezy są nauczyciele wf Zespołu Szkół w Wojewodzinie.

Memoriał 2004 (czytaj)...e-Grajewo.pl

czwartek, 28 września 2023

Grajewo. Analiza składu ciała

czwartek, 28 września 2023

WARMIA - TUR (SOBOTA 30.09 godz. 15:30)

Komentarze (24)

Zawsze lubiłem takie imprezy w szkole. Wtedy było zabawnie, spokojnie i co najważniejsze człowiek był zwolniony z lekcjii :)

wszystko to dzieje sie tak pięknie i miło dzięki cięrzkiej pracy uczniów którzy ciężko pracują na zajęiach w-f zamiast mieć normalne lekcje. oni maja już czasem tego dość może czas coś zmienic ????

W tym roku tak jak i w latach ubiegłych będzie wszystko dopięte na ostatni guzik, a to dzięki dobrej organizacji nauczycieli w-fu, dyrekcji a przede wszystkim nam uczniom. Chcemy aby impreza ta była na wysokim poziomie i taka napewno bedzie. Memoriał lekkoatletyczny im. Wojciecha Rogowskiego jest wpisany w tradycję szkoły i fajnie, że jest taki dzień. Młodzież zjeżdża się do Wojewodzina i rywalizuje między soba, dobrze się przy tym bawiąc i o to chodzi żeby wszyscy czuli przyjazną atmosferke. Napewno bedzie fajnie. Więc wpadajcie do nas. Zapraszamy!!!!!!!

z tą "ciężką pracą uczniów " nie ma co przesadzać drodzy uczniowie.
niech każdy walnie się w pierś i pomysli , jak to jest.
Wiem ze na lekcjach w-f pracują uczniowie nie przygotowani do lekcji.
A zresztą , ktoś kiedyś powiedział , że nic tak nie uszlachetnia jak praca.
także do pracy panowie i panie

tak tylko że na lekcjach w-f ni pracują tylko uczniowie którzy nie mają stroju lecz całe klasy to jest lekka przesada. jeżeli czeń wraca do domu cały ubrudzony w farbie bo mu pan "profesor" kazał malować to coś jest nie tak. owszem mogą oni pomagać ale nie we wszystkich pracach a w szcególności malowaniu .

o jezu już nie przesadzajcie z tą pracą - a ja się ciesze, że mogę pędzel potzrymać w ręku chociaż, bo w domu nie miałem okazji i nie będe taki lewus!

było bardzo fajnie ale gdzie jest galeria ze zdjęciami zawodników

no gdzie zdjęcia

prosze o więcej zdjęc z rozpoczęcia Memoriału.

Pracowaliśmy żeby to przygotować i co ? i wygonili nas na lekcje :/

A gdzie reszta fotek z memoriału ???

Tak jak się zapowiadało była zajefajna zabawa, wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie, a to dzięki ciężkiej pracy całej społeczności szkolnej!!!!!!! Ale warto było, naprawdę!!!Pozdrowionka dla wszystkich sędziów pomocniczych, no i tego głównego!!!!

tak dokładnie pracowaliśmy nad całym przygotowaniem a szkoła w ten dzień normalni ma lekcje .i na trybunach by nie było tyle ludzi gdybsmy nie uciekali z lekcji to zalosne ze uczniowie na szkolnej imprezie którą wspólnie ze szkola organizuja nie moga w niej "uczestniczyć" !!!!!!!!!!!!

Pragnę podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tak dobrej organizacji V Memoriału im. Wojciecha Rogowskiego. Szczególne podziękowania kieruję do swoich uczniów, którym w zdecydowanej większości zależało na jak najlepszym pokazaniu swojej szkoły dla przyjezdnych gości. Owszem , żeby przygotować tak dużą imprezę sportowo -wychowawczą trzeba się napracować. Podkreślam, iż prace porządkowe przy obiektach szkolnych zawsze należały do zakresu obowiązków nauczycieli wf i młodzieży. Nie wyobrażam sobie ucznia biegnącego po zarośniętej chwastami bieżni czy też grającego w piłkę nożną na trawie, która nie jest skoszona. Stwierdzam, iż te lekkie prace fizyczne, które są tylko na początku roku szkolnego i nie zaszkodziły jeszcze nikomu przez 21 lat kiedy pracuję jako nauczyciel wf. Wręcz nadarza się okazja, czasami pierwszy raz w życiu, dla niektórych uczniów potrzymać w ręku grabie lub pędzel. Kieruję teraz te słowa do tych których przeraziła ta praca : Będziecie moi mili za kilka lat z rozrzewnieniem wspominać i tę pracę, i te lekcje wf. Praca uszlachetnia, wychowuje, daje doświadczenie. Miło WAM będzie teraz ćwiczyć na estetycznych i zadbanych obiektach. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i odsyłam do galerii zdjęć aby zobaczyć swoje dzieło.

Ludzie - tam było jak na olimpiadzie. Pełen wypas. Skąd wyrwali tyle kasiory na nagrody to nie wiem. Jogurtów dowalili tyle w reklamówach pewnie mlekpol ich ponsposorowal. Bywajta wypasik.

Nikomu od paracy w szkole korona z głowy nie spadła.

Pamiętam jak malowałem sztanie z kumplem za ... :) było fajnie.

do "mama"; ty kobieto leepiej zamilcz, a nie opowiadasz głupstwa; pewnie jesteś z takich mam co to jak synek ma zamknąć okno, to lecisz na pomoc niech posiedzi lepiej biedulek a ty zamkniesz za niego, bo to trzasnąc trzeba czy przycisnąć i synek się może zmęczyć, czy spocić za dużo!
są takie mamy czy babcie, które krzyczą za dzieckiem już w pisakownicy -dziecko nie biegnij, bo się spocisz...:)
i potem wychodzą "takie kwiatki" i stykają się z zyciem prawdziwym nie wiedząc z której strony trzymać młotek czy inne narzędzie;
żal mi takich mamusiek, ale pozdrawiam -może jeszcze czas zmienić spojrzenie na "dziecko", bo pewnie poza domem to już jedno z drugim nie jedno przeżyli, ale jak przychodzi co do czego -"to na pewno nie mój, absolutnie, przecież to jeszcze dziecko"!!!!!

a i dziękuję dyrektorowi za trochę szkoły życia :)

wszystko fajnie sie zaczelo i skonczylo.dzieki panu dyrektorowi i dzieki panu Krzysztofowi Węcek onpracowal zeby to wszycho super wypalilo naprawde wieszcie nam

tak tak ciągalo sie taczki hehe z chwastami i wogle ale tak zawsze jest .. ktos robi aby inny mogl cus inego lala spalilem hehe ale to nic .. no w sumie impreza byla zajefajna tylko napawde szkoa ze nie zwolnili .. wsiech z lekcji bylo by rox bo z tego ze wiem heh ... wojewodzinscy uczniowie spoxik .. kibicujo a więc mysle ze byly by lepsze wyniki :) =]]] KAROL PAMIĘTAJ O TYM :)))

co prawda ucze sie tu pierwszy rok ale już sie zawiodłem.imprezka była fajna ale bez przesady lepiej by bylo gdyby nas zwolnili z lekcji w końcu tak ciezko pracowalismy,a propos lekcji spózniłem sie na rele 5 minut i już mam nieobecnośc to skandal!!!!!!!a potem kto sie ma tłumaczyć rodzicom, tak my z pozoru niewinni

Czemu nie pokazaliście mojego zdjęcia
-{PG Wąsosz żądzi}-

było super byłam nawet na podium organizatorzy spisali się na medal było the best ale gdzie jest moje zdjęcie
:-(
WĄSOSZ POKAZAŁ KLASE SZTAFETA Z WĄSOSZA JEST NAJLEPSZA BO ZE MNĄ W SKŁADZIE RESZTA TO LESZCZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HA!HA!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.