piątek, 22 października 2021

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 2131 wyświetleń

Medicus będzie szczepił seniorów przeciw grypie

Medicus będzie szczepił seniorów przeciw grypie

Wrzesień to początek sezonu chorób wirusowych, nie tylko Covid-19. Według lekarzy warto się szczepić, także przeciw grypie. Może to uchronić przed zachorowaniem, a w przypadku choroby przyczynić się do jej lżejszego przebiegu.


Już wkrótce darmowe, profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie będą mogli wykonać seniorzy z Grajewa. Miasto rozstrzygnęło konkurs ofert na realizację specjalnego programu szczepień dla mieszkańców po 65 roku życia. Realizatorem akcji w bieżącym roku będzie ponownie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus A. i D. Leończyk.

Program zdrowotny w zakresie profilaktyki szczepień ochronnych przeciwko grypie w mieście na lata 2020-2022 jest realizowany z zabezpieczonych środków w budżecie Miasta Grajewo. Zgodnie ze złożoną ofertą całkowity koszt zaszczepienia jednej osoby wynosi 64 zł (z uwzględnieniem: preparatu, konsultacji medycznej oraz samego zabiegu szczepienia). 


O szczegółach akcji poinformujemy wkrótce.
e-Grajewo.pl

 

czwartek, 21 października 2021

Nowe aktywne przejścia coraz bliżej

czwartek, 21 października 2021

Prostki: zbiórka krwi (28.10)

Komentarze (3)

Przy racjonalnym gospodarowaniu, można i taką rzecz załatwić. Mieszkam w ościennym powiecie i płaciłem 50%.

Ooo, to wirus grypy się odnalazł? Myślałem, że zaginął na dobre a tu proszę.

roberto - o tym samym pomyślałem.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.