sobota, 25 czerwca 2022

Sport

  • 7 komentarzy
  • 8538 wyświetleń

Medale zapaśników w Warszawie

W dniu 20.09.2008r. młodzi zapaśnicy z MOSIR Grajewo uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Regionu "D" w zapasach styl klasyczny. W rozgrywkach tych startują cztery województwa: mazowieckie, kujawsko - pomorskie, warmińsko - mazurskie oraz podlaskie. Zawody te zaliczane są do punktacji współzawodnictwa dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zapaśnicy z Grajewa zdobyli trzy medale: srebrny - Sebastian Mikucki, brązowy - Artur Dąbrowski, brązowy - Krystian Obrycki. Warto dodać, że punktowane miejsce zajął także Miłosz Wójcicki. Przypominamy, że zawody te są najważniejszymi w tej kategorii wiekowej młodzików. W najbliższym czasie zapaśnicy MOSIR przygotowują się do wyjazdów na turnieje w Lidzbarku Warmińskim, Radomiu, Białymstoku i Olsztynie. Życzymy im udanych startów w zawodach.

Ze sportowym pozdrowieniem Trener Marek Piwko

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (7)

No no Mikuc gratulacje co ty nawet w szkole nic nie mowiles tylko sie z e-grajewo dowiadujemy i pani od chemi :P Gratulacje od całej klasy ::*:*

i tak Mikuc jest najlepszy :) hehe pozdrawiam

ps: pozdrawiam Ulke haha ;D;D

a ja nie powiem kto jest najlepszy ... bo to proste, że ja ;D ps: dziekuje Saro ja ciebie tez pozdrawiam ;);D

hahahaha ajj mylisz się Urszulo ja już napisałam,że i tak Mikuc jest najjjjlepszy :)) ... dziękuje za pozdrowienia ja takze cie ponownie pozdrawiam hahaha ;))

mikyuc gratuacje pozdr dla wszystkich

ale zaluje ze musialem zrezygnowac ale zajebiscie z wami bylo przez te 3latajeszcze raz pozdr

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.