poniedziałek, 24 czerwca 2024

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 12761 wyświetleń

Mateusz z Grajewa najlepszy!

Zakończyła się kolejna edycja konkursu "You can design – po prostu projektuj”. To już kolejna odsłona rywalizacji zorganizowanej przez SolidExpert.


W edycji 2013 r. I miejsce zajął Mateusz Tomczyk z Grajewa. Chłopak studiuje na Politechnice Białostackiej, a ukończył LO w Grajewie.


Obok grajewianina na podium znaleźli się studenci z Politechniki Gdańskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, pokonał też wyróżnionych m.in. z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie, czy Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.


Organizator opisuje najlepszy projekt Mateusza:
Dlaczego

Unikalny pomysł z kosmiczną nutą. W pełni ruchome mechanizmy. Smaczki w rodzaju ukrytego panelu z bezpiecznikami.
Uczelnia
Politechnika Białostocka nie zawiodła i tym razem. Ta uczelnia może być naprawdę dumna ze swoich studentów.
Nagroda
Najnowszy, jeszcze ciepły iPad Air WIFI+3G 64 GB. Mamy nadzieję, że będzie służył wiernie Mateuszowi i pomoże mu szukać nowych inspiracji.Wszyscy pracownicy SolidExpert to inżynierowie. Wierzą, że wiedza techniczna i umiejętność rozwiązywania problemów Klientów jest najważniejsza. Są pierwszymi Polakami, którzy już w 2003 roku uzyskali Certyfikat CSWP (Certified SolidWorks Professional) oraz pierwszą i jedyną firmą z Europy Wschodniej posiadającą pracowników z tytułem Elite Application Engineer (najwyższe wyróżnienie techniczne). Mieli i mają aktywny udział w tworzeniu kolejnych wersji oprogramowania, które oferują. Każdego dnia dbają o to, żeby w choć najmniejszej części nie stać się jedną z wielu handlowych firm konkurencji, działających według zawsze tego samego wzorca: "obiecaj, sprzedaj, uciekaj”.
(solidexpert.com)


Komentarze (8)

Mateusz gratulacje, ciesze sie ze odkryles uroki Solid Works, powodzenia na PB , pozdrowienia od M,M,H,I z USA

gratuluje Mateuszowi i zycze nowych ciekawych pomyslow:)

Gratulujemy!Gdynia pozdrawia:)

Mateusz, gratulacje!!!!

gratulacje TOBIE I TWOIM RODZICOm- znajoma z W.Polskiego

Ukończył LO w Grajewie, ale wcześniej ukończył Którąś ze szkół podstawowych. Sukces ma wiele matek.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.