Szczuczyn

"Matematyka w obiektywie"

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych a w szczególności dzieci i młodzież szkolną wraz z opiekunami na otwarcie wystawy „Matematyka w obiektywie”, które odbędzie się 07 czerwca 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 12:00 na dziedzińcu Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11). Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie występ szczuczyńskiej skrzypaczki Marii Orzechowskiej.

Na wystawę „Matematyka w obiektywie”, którą zorganizowały Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej, Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM przy patronacie Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku składają się prace laureatów konkursu fotograficznego z lat 2016 – 2020.

Autorami fotografii są uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski, większość – z województwa podlaskiego.

Andrzej Kosmowski
Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie
 

poniedziałek, 27 września 2021

Akcja krwiodawstwa w Szczuczynie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.