Kraj

Marihuanę wyhodował w domu

Policyjny pies w mieszkaniu 19-latka znalazł prawie 12 gram marihuany. Okazało się, że młody mężczyzna sam uprawiał i sprzedawał narkotyk. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie ustalili, że 19-letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki i nimi handlować. Wczoraj tuż przed godziną 17:00 mundurowi wraz ze specjalnie przeszkolonym do wykrywania narkotyków psem przeszukali miejsce jego zamieszkania. Funkcjonariusze w jednym z pomieszczeń znaleźli prawie 12 gram marihuany. Okazało się, że młody mężczyzna narkotyki wyhodował w swoim mieszkaniu. Zajmował się również ich sprzedażą. Jednym z jego klientów był 22-letni mieszkaniec Grajewa, u którego w domu policjanci znaleźli 1 gram marihuany. Obaj mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 19-latkowi za uprawę, posiadanie i handel narkotykami grozi do 8 lat pozbawienia wolności, natomiast 22-latek za posiadanie marihuany może spędzić w więzieniu do 3 lat. – oficer prasowy KPP w Grajewie
www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.