Sport

Maraton FITNESS (foto)

Maraton FITNESS (foto)
W dniu 16.04.2011 r w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie odbył się Maraton Fitness.

Celem imprezy było propagowanie ruchu jako sposobu na doskonałą sylwetkę i samopoczucie.Organizatorem spotkania był Ernest Więch instruktor sekcji fitness Uczniowskiego Klubu Sportowego "Wilk".
 
W maratonie uczestniczyło ponad siedemdziesiąt osób w rożnym wieku. Impreza została podzielona na trzy moduły tematyczne, dzięki czemu zajęcia były bardzo urozmaicone.  W czasie maratonu wśród uczestniczek zostało rozlosowanych wiele nagród, które dostarczył organizator. Całość prowadziły zaprzyjaźnione instruktorki z warszawskiej szkoły fitness "Masters".

Na zakończenie wyłoniono finalistki, które otrzymały puchary i nagrody rzeczowe. P. Ernest Więch serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji imprezy Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie, p. Wojciechowi Chrzanowskiemu z firmy "Chrzanowski Auto - Serwis oraz p. Dariuszowi Lipskiemu z firmy  "Torpol".

 
 
 


sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.