środa, 8 lutego 2023

Szczuczyn

  • 1 komentarzy
  • 6869 wyświetleń

"Mapa Zagrożeń"

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zorganizowali kolejny punkt informacyjny w ramach programu „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Tym razem punkt działał przy Urzędzie Miasta w Szczuczynie. Mieszkańcy miasta mieli możliwość dowiedzieć się, na jakich zasadach działa „mapa” i w jaki sposób zgłosić o zagrożeniu bezpieczeństwa w konkretnym rejonie.

5.07 przy Urzędzie Miasta w Szczuczynie policjanci zorganizowali kolejny punkt informacyjny w ramach pilotażowego programu „Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Mieszkańcy Szczuczyna mieli możliwość dowiedzieć się, na jakich zasadach działa nowe, policyjne narzędzie informatyczne, jakim jest „mapa” oraz w jaki sposób można zgłosić o problemie czy zagrożeniu w konkretnym miejscu czy rejonie. Chętni mogli także skorzystać z porad i wskazówek udzielanych przez dzielnicowego oraz porozmawiać z funkcjonariuszem na temat bezpieczeństwa w swoim miejscu zamieszkania.

 

KPP w Grajewie

poniedziałek, 6 lutego 2023

Wieści z SP w Szczuczynie

sobota, 4 lutego 2023

Ogłoszenie

Komentarze (1)

Może następnym razem podać informację wcześniej , ze taki punkt będzie zorganizowany. Czytając artykuły o tym co już było często mam wrażenie że to " Sztuka dla sztuki. Jak można skorzystać z vczegoś o czym dowiaduję się po fakcie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.