Oferty i promocje

"Mam pomysł na biznes"

29 listopada (wtorek) w Grajewie odbędzie się ostatnie z cyklu szkolenie dla osób planujących podjęcie działalności gospodarczej w ramach programu Akademia Przedsiębiorczości, realizowanego przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach we współpracy z Urzędami Skarbowymi, Zakładami Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowymi Urzędami Pracy itp. 


Szkolenie pt. „Mam pomysł na biznes - nowe zasady podejmowania działalności oraz dostępne formy wsparcia” odbędzie się w Placówce MDK Klub Hades, ul. Wojska Polskiego 72, w godz. 10-13.00, udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Podczas szkolenia uczestnicy mają szanse dowiedzieć się więcej na temat zakresu rejestracji podmiotu gospodarczego w nowym systemie CEIDG, form opodatkowania działalności oraz obowiązków względem Urzędu Skarbowego, ubezpieczeń społecznych oraz obowiązków względem ZUSu a także w zakresie dostępnych form finansowania na rozpoczęcie działalności.


Harmonogram szkoleń, formularze zgłoszeniowe oraz programy spotkań znajdują się na stronie www.szkolenia.frp.pl . Informacje można też uzyskać pod tel. 507 077 336 - Emilia Szymborska, e-mail szkolenia@frp.pl

 


wtorek, 9 sierpnia 2022

Grajewo. Wycieczka do Energylandii

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.