czwartek, 2 lutego 2023

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10008 wyświetleń

Małżeństwa na medal

27 sierpnia 2016 r. w Urzędzie Miasta Grajewo odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie, parom z pięćdziesięcioletnim stażem małżeńskim. Wszystkich przybyłych na tę piękną i doniosłą uroczystość Złotego Jubileuszu Pożycia Małżeńskiego powitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Grajewie Katarzyna Jaczyńska. 

 

grajewo.pl

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (6)

Za tyle lat na froncie małżenskim napewno medal sie należy.... Gratuluje odwagi, cierpliwości i kontrolowabej ślepoty, bo zeby tyle lat razem przetrwac trzeba nie raz przymykac oko na wiele spraw ze współmałżonkiem w roli głównej

nie "tę " lecz "tą piękną uroczystość" - słownik się kłania

Zdjęcia to takie daliście małe. Na pewno starsi ludzie zobaczą.

Do II.Tę uroczystosc.Tak prawidlowo i dobrze jest napisane.Jak jestes takim strozem zasad slownika to uzywaj duzych liter i znakow interpunkcyjnych.Sam napisales z bledami i pouczasz innych.

' słownik się kłania' - proszę do niego - słownika- zajrzeć i sprawdzić zasady. Autor artykułu je zna i pisze poprawnie.

Ella: w malzenstwie kazdy powinien miec wolnosc i swobode, wlasny oddzielny pokoj to podstawa. Dodatkowo zasada: kazdy spedza wolny czas tak jak chce.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.