poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

Mały wierszogłosik w PM1

Eliminacje wstępne wewnątrzprzedszkolne konkursu pod hasłem: “O złotą różdżkę Dobrej Wróżki” odbyły się w dniu 21.05.2010r. w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Grajewie. Główny cel konkursu to: budzenie wrodzonego talentu dziecka do kreowania świata poprzez żywe mówione słowo, rozwijanie zainteresowań recytatorskich, umożliwienie zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich na większym forum oraz szerzenie kultury języka i piękna słowa wśród dzieci. Jury w składzie: Krystyna Chełmińska, Bożena Walendzik, Elżbieta Zyskowska oceniło prezentacje dziecięce i przyznało nagrody oraz wyróżnienia. Do eliminacji miejskich zakwalifikowały się następujące osoby: Karolina Kulesza, Anna Dawidowska, Elżbieta Sokołowska, Weronika Szarnecka, Mateusz Tarnacki.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Życzymy sukcesów w ubieganiu się o złotą , srebrną i brązową różdżkę Dobrej Wróżki!.

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

"W starym kinie" Grajewskie Centrum Kultury

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Morsy w wiosennych warunkach zakończyły sezon

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.