wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 10390 wyświetleń

LPR o Szpitalu

Zarząd Powiatowy Ligi Polskich Rodzin oświadcza, iż jest zaniepokojony działaniami Zarządu Powiatu Grajewskiego zmierzającymi do powołania spółki prawa handlowego przy współudziale niewiarygodnej Grupy Kapitałowej FinRyan, brakiem pomysłów na rozwiązanie problemu szpitala oraz marnotrawieniem czasu na nieprzejrzyste koncepcje.
...
W związku, z czym wzywamy Zarząd Powiatu do podjęcia pilnych prac zmierzających w tym kierunku.
Członek Zarządu Wojewódzkiego LPR w Białymstoku, Radny Powiatu
Robert Ziemkiewicz


czytaj więcej...

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (11)

A może tak cofnąć zaufanie dla obecnej rady i rządzących i rozwiązać zarząd??

a moze macie lepsze pomysły....?
a moze prowadzicie kampanie przedwyborcza.....?
a moze potraficie tylko krytykowac....?

takich ludzi wybraliśmy

Albo szpital w GRAJEWIE albo bedziemy jezdzic do LOMZY lub BIALEGOSTOKU.Wybor nalezy do POWIATU.My rzadamy aby szpital byl lub zmienimy ZARZAD GRAJEWSKI.

...ciekawe czy wszyscy zdążą do Łomży czy Białegostoku dojechać...mam nadzieję że ludzie zdają sobie sprawę,że w innych miastach szpitale nie są "gumowe" i też mają limity...nie wyobrażam miasta bez szpitala tylko z prywatnymi klinikami-w jakich czasach żyjemy..

W takim wymiarze szpital nie ma sensu. Przecież i tak strach się tam leczyć, po prostu strach. Jeżeli chodzi o poradnie specjalistyczne to dużo lepsi lekarze przyjmują- również na NFZ, np. w Medikusie. Dlaczego w szpitalu nie można? A pan Szymczak niech sam wpadnie na jakiś pomysł i coś w końcu zrobi bo krytykować to nie problem. Apropo szpital i tak i tak będzie tylko najwyżej w prywatnych rękach, ale i tak leczący publicznie.

Obiektywny, szkoda że nie czytałeś wszystkiego. Wtedy byś nie pisał takich głupot. Propozycja jest , tylko tyś tego już nie doczytał.

Takie propozycje to ludzie pierwotni mieli. Zdaje się prawica a komuną od was wali. Przecz z komuną i oszołomami z LPR.

Brawo "Obiektywny" twój intelekt sięga zenitu. A teraz tabletki, kaftanik i spać.

A co siostrzyczko boisz się zwolnienia? Z takimi lekarzami to wy za długo i tak nie pociągniecie. ... Szczerze mówiąc to boję sie perspektywy leczenia w tym szpitalu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.