Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13082 wyświetleń

Łomżyński zabójca w USA

Łomżyński zabójca sprzed lat zatrzymany w USA.  1 marca w stanie New Jersey agenci FBI zatrzymali 31-letniego Grzegorza Ch. W maju 1996 roku mężczyzna wraz z kilkoma innymi brał udział w bójce pod jedną z łomżyńskich dyskotek. W trakcie szamotaniny Grzegorz Ch. wyrwał betonowy słupek, którym kilkakrotnie uderzył leżącego na ziemi młodego mieszkańca Łomży. W bójce tej dotkliwie pobitych zostało jeszcze kilka innych osób. Wówczas to Prokuratura w Łomży sprawcom zajścia przedstawiła zarzut udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym.  Jednak w sprawie brakowało wiążących dowodów, które wskazywałyby, że sprawcą zabójstwa jest właśnie Grzegorz Ch., dla którego oskarżyciel domagał się najwyższej kary. Zanim sprawę rozpatrzył Sąd wyższej instancji podejrzany w 1997 roku uciekł do USA.
Dopiero gdy sprawę przejął powołany do poszukiwań szczególnie niebezpiecznych przestępców zespół poszukiwań celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku , nawiązano kontakt z oficerami łącznikowymi FBI. Dzięki wymianie informacji i współpracy z amerykańskimi agentami udało się ustalić miejsce pobytu Grzegorza Ch. 1 marca tego roku poszukiwany został zatrzymany w stanie New Jersey. Mężczyznę aresztowano. W chwili obecnej trwa procedura ekstradycyjna.sierż. Kamil Tomaszczuk
zespół  prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Białymstoku

Komentarze (7)

TRAGEDIA ALE JASZCZE WIĘKSZA TRAGEDIĄ JEST TO CO WYPRAWIA CENZOR W E GRAJEWO.NIE MA CO PISAĆ BIEDAK I PISZE NAM O BIAŁYMSTOKU O ŁOMŻY JAK BY MAŁO BYŁO SENSACJI W GRAJEWIE.OCZYWIŚCIE NIE MOŻNA PISAĆ ŻLE PONIEWAŻ NASZ CENZOR I NASI WŁODARZE NIE ŻYCZĄ SOBIE TAKIEGO PISANIA.MAMY W GRAJEWIE A RACZEJ W E GRAJEWO BIAŁORUŚ.TAK SAMO POSTĘPUJE ŁUKASZENKA ZA CO JEST TAK KOCHANY W SWOIM KRAJU.MY NATOMIAST NIE KOCHAMY NASZEGO CENZORA/czytaj moderatora/ I NIE JESTEŚMY BIAŁORUSINAMI.

Trzeba stworzyć nowy portal bez cenzora, Facio popieram cięw 100% sam czasem nie mogę przedstawić swoich refleksji, bo moderatorowi się nie podobają. Myślimy już nad takim portalem, ale potrzebna jest dobra reklama i rozgłos, ayśmy utrzymali się przy życiu :)

mów o sobie a nie jak na białorusi albo za komuny "my" !!!!!

a co myślisz, że bedziesz jechał na wszystko i wszystkich co ci sie podoba -i tak jest fest, bo cie nie widać ??
- to ich strona -nie twoja :)

co racja to racja facio

Brawo Cichy, do dzielaaaaaaaaaaa

Cichy i Facio stwórzcie portal plotkarski i jedźcie róno po wszystkich a to pewnie źle się dla Was skończy bo niestety w dzisiejszych czas każdego mozna odnaleźć!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.