Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 11667 wyświetleń

Łomża Beer Festival

W sobotę 11 lipca w Ełku na plaży miejskiej odbyła się ostatnia impreza z cyklu Łomża Beer Festival. Gwiazdą wieczoru była Doda. Poprzednie wydarzenia miały miejsce w Białymstoku, Łomży, Olsztynie i Siedlcach, a koncertami imprezy uświetnili: Budka Suflera, Perfect, Kayah, T.Love. Wszystkie imprezy zgromadziły blisko 50 tysięcy widzów. Zbudowano 5 gigantycznych wież „Mega Butelek Łomży” o wysokości ponad 8 metrów. W każdej z imprez brał udział zespół KaraRockers, który śpiewał znane przeboje w coverowych koncertach oraz prowadził na scenie karaoke dla chętnych wykonawców spośród publiczności. Nie brakowało amatorów śpiewania na żywo oraz uczestników licznych konkursów.

Autorem zdjęć jest Darek KawkaKomentarze (4)

zanada samo gimnazjum i podstawówka na BEER FESTIVAL

śmiech był ze Dodunia zarzyczyła sobie aby nie wpuszczac ludzi z aparatami fotograficznymi :D i tak iwekszosc przeszla ale sporo osob stało pod bramka z aparatami w reku nie wiedzac co robic...

haha bez sensu teraz kazdy aparat ma w komorce, bylo powiedziec ze to aparat z telefonem i by weszli

oj... az mi sie smiac chce... weszlam z aparatem i nawet mnie nie przeszukiwali...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.