piątek, 28 stycznia 2022

Sport

  • 13 komentarzy
  • 11064 wyświetleń

Lodowisko w Wojewodzinie

 Zapowiadające się mroźne dni ugruntowały n-li wf w  przekonaniu , iż czas wylewać lodowisko. Ślizgawka o wymiarach 25m x 25 m będzie czynna od soboty - 5 stycznia w godzinach od 8.00 do 20.00.

Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew. Wstęp dzieci - tylko pod opieką rodziców. Organizator tej ślizgawki - czyli ZS w Wojewodzinie nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki czy kontuzje. Jedynie reguluje ilość przebywających na lodowisku i  dba o kulturalne korzystanie ze ślizgawki.
To dość pracochłonne przedsięwzięcie jest wynikiem pracy nauczycieli wf (Piotr Manturo, Krzysztof Wencek, Adam Kryszajtys). Głownym celem wylewania lodowiska jest uatrakcyjnienie zajęć wf w naszej szkole.

Serdecznie dziękuję wyżej wymienionym panom i zapraszam chętnych do nauki jazdy na łyżwach.
K. Choynowski.

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (13)

czy osoby spoza szkoły mogą skorzystać z tej atrakcji? i ile taka przyjemność kosztuje?

No właśnie jestem absolwentka tej szkoły czy moge przyjechać pojeźdz8ić czy wypożyczenie łyżew coś bedzie kosztować Pozdrwiam

W PG3 mogli by coś takiego zrobić

ehhh fajnie sie gralo w hokeja :D

w Grajewie to wody szkoduja na lodowisko a jak ferie przyjda to wiekszosc w domu bedzie sie nudzic a wladze w naszym miescie nic nie zrobia w Wojewodzinie to ktos mysli chociasz a u nas kiedy ostatnio w Grajewie bylo lodowisko ?

No spox w koncu bede mial co robic.Co roku śmigam na tym lodowisku.
Za wypożyczenie łyzw w tamtym roku płaciło sie 2zł.a ile w tym niewiem jeszcze. :) xD.

"Cieja":
sory ale ten nick w Grajewie jest juz zarezerwowany :/

A w grajewie sie nudza.

kiedyś za sp4 robili lodowisko a dzieciaki wracając ze szkoły uważały to za basen i woda nie miała kiedy zamarznąć wiec nie było lodowiska

z tego co wiem za wypożyczenioe nowych łyżew płaci się 3 zł, starych 2 zł, mogą korzystać wszyscy..................................

Hehe dla chcacego nic trudnego i za darmo mozna pojezdzic ;]

Zajebiście można pośmigać i jak ludzi sporo jest to i w hokeja pograć można

by cos dla dzieci zrobili przy blokach a nie w wojewodzinie z dala od domu!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.