Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13083 wyświetleń

Łoś przyczyną wypadku!

Renault Megane jadące z Ełku w kierunku Białegostoku 7 września br. ok. godz. 22.00 zderzyło się z przebiegającym przez drogę nr 65 łosiem. Wypadek miał miejsce przed miejscowością Ciemnoszyje. Uderzenie było tak silne, że usłyszeli je mieszkańcy z domów kilkaset metrów dalej, kierowcy na szczęście nic się nie stało.

Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl 

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (10)

kurde... dużo tych wypadków z łośkami może jakieś siatki by sie przydały w okolicach gdzie biegnie droga pośród lasów? no a kierowcy powinni zwolnić trochę...

Raczej zamiast siatki przydała by się rozwaga i wolne jeżdżenie przez kierowców

I kolejny raz głupota ludzka o mały włos nie doprowadziła do tragedji. Całe szczęście, że nikt nie ucierpiał. Na droggach krajowych pgraniczenie jest do 90mk/h a w samych Ciemnoszyjach 70. Ale kto tyle jedzie?! I takie są tego efekty. Nie ma co się rozczulać. Każdy ma to o co się prosi.

już kiedys ktoś zaproponował aby wyciąć ok 10 m lasu po obu stronach drogi

no wlasnie przydaly by sie jakies zabezpieczenia typu siatki oddzielajace las od drogi

zgadzam sie, ludziom przydałoby się trochę oleju w głowach, ale siatki również w niczym by nie przeszkadzały, a wręcz uratowałyby niejedno życie!

to juz nie pierwsze zderzenie z losiem w tym miejscu, moze przydaloby sie troszke bardziej widoczne ostrzezenie przed tym zagrozeniem wlasnie w tym miejscu.. ja wiem ze zdarzylo sie tam juz wiele tego typu wypadkow i tam wyjatkowo zwalniam. Niektorzy jednak nie znaja tej trasy i nie wiedza ze tam prawdopodobienstwo spotkania z losiem jest wjatkowo duze..

Nic się nie stało dla kierowcy,a co się stało z łosiem ?? :-%

Po raz pierwszy siedząc za kierownicą swego nowo kupionego samochodu -wyszedł mi łos .....na szczęscie........ postał, popatrzył i wrócił do lasu. Jechałamwówczas bardzo wolno pprzy tym prowadząc sznur samochodów z tyłu. Od tego czasu,,,,,, jadąc przez las,,,,, ciągle mam przed oczyma ten obraz. Czego nie widze u wielu innych kierowców. Uwierzcie wyłaniający sie łoś na droge to tak jak w oczach pokazuje sie śmierć).Za tymostroznie kierowcy - pamiętajcie o tych znakach.

Może biebrzański Park by się tym zainteresował

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.