środa, 22 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 5017 wyświetleń

Litwini "lubią" Mercedesy

Litwini

Mercedesa Sprintera pochodzącego z przestępstwa ujawnili 28 lutego funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie. Jego wartość szacuje się na 90 tys. zł.

Na drodze  krajowej nr 8, patrol Straży Granicznej zatrzymał do kontroli samochód dostawczy. Mercedesem Sprinterem kierował 24 - letni obywatel Litwy. Kierowca do kontroli przedstawił podrobiony litewski dowód rejestracyjny pojazdu. Funkcjonariusze podejrzewając, że auto może pochodzić z przestępstwa, dokonali jego szczegółowego sprawdzenia. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze pod sfałszowaną tabliczką znamionową ujawnili oryginalną, a na przedniej szybie pozostałość naklejki z niemieckim numerem rejestracyjnym. Auto sprawdzono w dostępnych systemach, które wykazały, że zostało ono skradzione u naszych zachodnich sąsiadów. Ponadto w części ładunkowej pojazdu kierowca przewoził przedmioty pochodzące z przestępstwa m.in. akcesoria samochodowe i części elektroniczne.

Po sporządzeniu wymaganej dokumentacji, kierowcę wraz z pojazdem i zabezpieczonymi przedmiotami przekazano funkcjonariuszom Policji z Augustowa.

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (2)

A czego oni nie lubią..

Może lepiej napiszcie czego nie lubią Litwini bo u was to co chwila to zmiana co lubią Litwini z reszto kogo to...

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.