sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 6327 wyświetleń

Ślisko na drogach

KPP Ełk: Ślisko na drogach. Apelujemy o ostrożność 
Do dachowania toyoty doszło w gm. Kalinowo. 61-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem na oblodzonej i ośnieżonej drodze. Na szczęście nie doznał żadnych obrażeń. Warunki na drodze są trudne. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. 

Informację o zdarzeniu drogowym na trasie Ełk-Kalinowo na DK 16 oficer dyżurny otrzymał po godzinie 8:00. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu kolizji wynika, że 61-letni kierowca toyoty na łuku drogi stracił panowanie na swoim pojazdem i dachował w przydrożnym rowie. Jezdnia w tym miejscu była oblodzona i ośnieżona. Kierowca nie doznał obrażeń, podróżował sam. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem w ruchu w miejscu tego zdarzenia do czasu przyjazdu pomocy drogowej. 

Panująca obecnie pogoda sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

 

Komentarze (3)

To nie jest lato że się można od razu zatrzymać na przestrzeni 10,0m oblodzonej i zamarzniętej jezdni jak ktoś nierozważny wchodzi a może zdążę przebiec i mi się uda słuchając muzyczki nie oglądając się w lewo czy w prawo.Tak to się dzieje w Grajewie nie mówić już o tych w kapturach chodzących jak panowie.

zgadzam sie z tym w grajewie nie umieja jezdzic

Wam by czołg dali to byście w poślizg wpadli ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.