wtorek, 25 stycznia 2022

MOSiR

  • 2 komentarzy
  • 9952 wyświetleń

Liga Solidarności 26 XI

Solidarność - SP4

5:4

Koala - Mlekpol

2:2

Popowo - MOSiR

1:2

Łaguna - Bargłów

3:4

Gromet - Wołki

3:4

Rajgród - Policja

4:1

Bomar - Orlen

2:7

Północ - Ruda

1:4

Zdjęcia  Grajewo, hala MOSiR 26.11.2007

 Tabela Ligi Solidarności zima 2007/2008

Lp

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Wygrane

Remisy

Przegrane

Bramki zdobyte

Bramki stracone

+ / -

1.

MKS Bargłów Kościelny

4

12

4

0

0

20

3

17

2.

Europa Rajgród

4

12

4

0

0

16

7

9

3.

Wołki

4

12

4

0

0

14

7

7

4.

Orlen Centrum

4

9

3

0

1

19

8

11

5.

MOSiR Grajewo

4

9

3

0

1

13

4

9

6.

Solidarność

4

9

3

0

1

15

10

5

7.

LZS Popowo

4

7

2

1

1

10

6

4

8.

Łaguna

4

6

2

0

2

24

14

10

9.

Bomar

4

6

2

0

2

7

12

-5

10.

Mlekpol

4

4

1

1

2

13

9

4

11.

SP 4

4

3

1

0

3

10

20

-10

12.

LZS Ruda

4

3

1

0

3

8

18

-10

13.

NSZZ Policja

4

1

0

1

3

4

13

-9

14.

Koala

4

1

0

1

3

6

16

-10

15.

Os. Północ

4

0

0

0

4

4

13

-9

16.

Gromet

4

0

0

0

4

7

30

-23

 Klasyfikacja strzelców:

Nowakowski Artur (Łaguna) – 8, Chyliński Piotr ( Orlen Centrum ) – 8,
Kalinowski Przemysław (Orlen Centrum) – 7, Kiersznowski (Gromet) –7,

Piotr Kakareko

Terminarz:

V kolejka

  1. Bomar – Policja 18.00
  2. Koala – MKS Bargłów 18.25
  3. Gromet – Ruda 18.50
  4. Północ – SP4 19.15
  5. Solidarność – MOSiR 19.40
  6. Rajgród – Mlekpol 20.05
  7. Popowo – Wołki 20.30
  8. Łaguna – Orlen 20.55

VI kolejka

  1. Popowo - Bargłów 18.00
  2. Łaguna – SP4 18.25
  3. Koala - Ruda 18.50
  4. Bomar - MOSiR 19.15
  5. Północ - Policja 19.40
  6. Gromet - Orlen 20.05
  7. Solidarność - Mlekpol 20.30
  8. Rajgród - Wołki 20.55

VII kolejka

  1. Północ - MOSiR 18.00
  2. Rajgród - Bargłów 18.25
  3. Łaguna - Policja 18.50
  4. Popowo - Ruda 19.15
  5. Solidarność - Wołki 19.40
  6. Gromet – SP4 20.05
  7. Koala - Orlen 20.30
  8. Bomar - Mlekpol 20.55

VIII kolejka

  1. Północ - Koala 18.00
  2. Gromet - Rajgród 18.25
  3. Solidarność - Łaguna 18.50
  4. Bargłów - MOSiR 19.15
  5. Policja - Ruda 19.40
  6. Orlen - Wołki 20.05
  7. Mlekpol – SP4 20.30
  8. Popowo - Bomar 20.55

IX kolejka

  1. Łaguna - Mlekpol 18.00
  2. Gromet - MOSiR 18.25
  3. Północ - Wołki 18.50
  4. Bomar - Bargłów 19.15
  5. Solidarność - Ruda 19.40
  6. Rajgród - Orlen 20.05
  7. Koala - Policja 20.30
  8. Popowo – SP4 20.55

X kolejka

  1. Orlen - MOSiR 18.00
  2. Bargłów – SP4 18.25
  3. Popowo - Łaguna 18.50
  4. Mlekpol - Ruda 19.15
  5. Solidarność - Koala 19.40
  6. Policja - Wołki 20.05
  7. Północ - Rajgród 20.30
  8. Gromet - Bomar 20.55

 

poniedziałek, 22 maja 2017

Derby powiatu grajewskiego

poniedziałek, 22 czerwca 2009

MOSiR “WAKACJE 2009 ”

Komentarze (2)

hehe i tak wiadomo kto wygra :):):):)

Orlen kozaki xD Jasna spRawa kto wygRa xD 1 miejsce ich hehhe:D eloooo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.