Sport

  • 14 komentarzy
  • 16776 wyświetleń

Liga Lekkoatletyczna w SP4

Liga Lekkoatletyczna w SP4
Dnia 09.05.2011r. na stadionie przy Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie rozegrane zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięli udział  uczniowie 10 szkół podstawowych  powiatu grajewskiego. Organizatorem Igrzysk była Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie. Sędzią głównym zawodów  był Zbigniew Łajewski.


                                KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA                                CHŁOPCY

Bieg 60 m
1. Mościcka Elwira – SP 4 Grajewo        1. Jakub Strzelczyk – SP 4 Grajewo
2. Zawistowska Kinga - SP 2 Grajewo    2. Kędzierski Łukasz – SP Wąsosz
3. Karwowska Anita – SP Wąsosz        3. Huszcza Dawid – SP 4 Grajewo
4. Górska Weronika – SP 2 Grajewo        4. Cebeliński Jakub – SP Rydzewo
5. Gajownik Justyna – SP 4 Grajewo        5. Staniszewski Hubert – SP 2 Grajewo
6. Górska Weronika – SP 2 Grajewo        6. Górski Emanuel – SP 2 Grajewo
7. Kruszyńska Joanna – SP 4 Grajewo        7. Barszczewski Szymon – SP Karczewo
8. Siedlecka Sylwia – SP Wąsosz        8. Poźniak Patryk – SP 1 Grajewo
9. Łepkowska Aneta – SP Wierzbowo        9. Kondracki Kacper – SP4 Grajewo
10. Czopek Marlena – SP Rajgród        10. Maciorowski Mariusz – SP 4 Grajewo
11. Budzińska Alicja – SP Karczewo        11. Kosiński Eryk – SP 2 Grajewo
12. Danowska Emilia – SP1 Grajewo        12. Kuczerski Michał – SP Karczewo
13. Gudel Anna – SP 4 Grajewo            13. Cimochowski Kamil – SP Wąsosz
14. Jagłowska Marlena – SP Bełda        14. Łotkowski Mateusz – SP Bełda
15. Kolenkiewicz Wernika – SP Rajgród        15. Wierzbicki Szymon – SP 1 Grajewo
16. Jankowska Justyna – SP Wierzbowo        16. Bukowski Sylwester – SP Rydzewo
17. Bukowska Żaneta – SP Rydzewo        17. Bukowski Kacper – SP Rydzewo
18. Bronakowska Paulina – SP Karczewo    18. Matysiewicz Łukasz – SP Karczewo
19. Gładkowska Natalia – SP 1 Grajewo        19. Mikulski Dariusz – SP Rydzewo
20. Borkowska Aneta – SP Rydzewo        20. Kondratowicz Marek – SP Rydzewo
21. Jabłońska Anna – SP Rydzewo
22. Kapla Kinga – SP Karczewo
23. Zyskowska Anna – SP 1 Grajewo
24. Karpińska Joanna – SP Karczewo
25. Alksniu Julia – SP 4 Grajewo
26. Zabielska Izabela – SP Karczewo
Bieg 200 m
1. Zawistowska Kinga – SP 2 Grajewo    1. Strzelczyk Jakub – SP 4 Grajewo
2. Karwowska Anita – SP Wąsosz        2. Stryjecki Kamil – SP Rajgród
3. Sylwia Siedlecka – SP Wąsosz        3. Staniszewski Albert – SP 2 Grajewo
4. Górska Weronika – SP 2 Grajewo        4. Sielawa Bartek – SP 2 Grajewo
5. Wnęk Aleksandra – SP 2 Grajewo        5. Mścichowski Artur – SP 2 Grajewo
6. Danowska Emilia – SP 1 Grajewo        6. Olszewski  Karol – SP 2 Grajewo
7. Gendźwiłł Joanna – SP Rajgród        7. Górski Emanuel – SP 2 Grajewo
8. Zaborowska Agata – SP Wąsosz        8. Bagiński Paweł – SP Wąsosz
9. Budzińska Alicja – SP Karczewo        9. Bukowski Maciej – SP 4 Grajewo
10. Kolenkiewicz Weronika – SP Rajgród    10. Barszczewski Szymon – SP Karczewo
11. Jankowska Justyna – SP Wierzbowo        11.  Borawski Damian – SP Rajgród
12. Zyskowska Anna – SP 1 Grajewo        12. Poźniak Patryk – SP 1 Grajewo
13. Bukowska Żaneta – SP Rydzewo        13. Kosiński Eryk – SP 2 Grajewo
14. Krukowska Alicja – SP Wierzbowo        14. Kuczewski Michał – SP Karczewo
15. Matysiak Olga – SP 4 Grajewo        15. Łotkowski Mateusz – SP Bełdda
16. Jagłowska Marlena – SP Bełda        16. Cebeliński Daniel – SP Rydzewo
17. Jabłońska Anna – SP Rydzewo        17. Matysiewicz Dawid  SPKarczewo
18. Wojciechowska Dominika – SP 4 Grajewo    18. Daniszewski Szymon – SP 1 Grajewo
19. Bronakowska Paulina – SP Karczewo    19. Chrzanowski Krystian – SP Nieciki
20. Borkowska Aneta – SP Rydzewo        20. Kisielewski Tomasz – SP 1 Grajewo
21. Jakubik Luiza – SP 4 Grajewo        21. Zyskowski Damian – SP Wąsosz
22. Jankowska Oliwia – SP 4 Grajewo        22. Bukowski Kacper – SP Rydzewo
23. Kapla Kinga – SP Karczewo            23. Bukowski Sylwester – SP Rydzewo
24. Dembińska Olga – SP 4 Grajewo        24. Kondratowicz Marek – SP Rydzewo
25. Zabielska Izabela – SP Karczewo        25. Mikulski Dariusz – SP Rydzewo

Bieg 600 m
1. Rogowska Magda – SP 2 Grajewo        1. Chrzanowski Patryk – SP Nieciki
2. Wojciechowska Julia – SP 1 Grajewo    2. Szczechura Damian – SP Rajgród
3. Łempicka Marlena – SP Nieciki        3. Niecikowski Przemysław – SP Nieciki
4. Kondratowicz Barbara – SP Rydzewo    4. Kwiatkowski Krzysztof – SP 4 Grajewo
5. Turowska Paulina – SP 2 Grajewo        5. Siedlecki Przemysław – SP 2Grajewo
6. Skwarko Sylwia – SP Rajgród        6. Kamil Perkowski – SP 1 Grajewo   
7. Gardocka Paula – SP Wąsosz        7. Radkowski Mateusz – SP Wąsosz
8. Kosińska Martyna – SP Nieciki        8. Jagłowski Michał – SP Bełda
9. Skibniewska Weronika – SP 1 Grajewo    9. Bednarczyk Bartłomiej – SP 1 Grajewo
10. Jaworska Karolina – SP 4 Grajewo         10. Mościcki Jarosław – SP Nieciki
11. Karwowska Justyna – SP 4 Grajewo        11. Kowalczyk Krystian – SP Bełda
12. Graczewska Angelika – SP Bełda
13. Grzymkowska Joanna – SP Wąsosz
14. Elsmer Klaudia – SP 2 Grajewo
15. Sulima Weronika – SP 4 Grajewo
16. Dąbkowska Karolina – SP Bełda
17. Błażewicz Magdalena – SP Bełda
Bieg 1000 m chłopców
1. Deroń Adrian – SP 2 Grajewo
2. Niczewski Michał – SP 4 Grajewo
3. Ruszczyk Mateusz – SP 2 Grajewo
4. Pisanko Tomasz – SP 2 Grajewo
5. Grzymkowski Michał – SP Wąsosz
6. Wlizło Kamil – SP 4 Grajewo
7. Blaszko Patryk – SP 1 Grajewo
8. Bałdyga Brajan – SP 1 Grajewo
9. Główczyński Tomasz – SP 1 Grajewo
Skok w dal
1. Dif Dalila– SP 1 Grajewo            1. Olszewski Maciej – SP 2 Grajewo
2. Gajownik Justyna – SP 4 Grajewo        2. Kędzierski Łukasz – SP Wąsosz
3. Gendźwiłł Joanna – SP Rajgród        3. Huszcza Dawid – SP 4 Grajewo
4. Gryczan Patrycja – SP 1 Grajewo        4. Mścichowski Artur – Sp 2 Grajewo
5. Zaborowska Agata – SP Wąsosz        5. Jagielski Artur – SP Rajgród
6. Lipowska Paulina – SP 4 Grajewo        6. Kondracki Kacper – SP 4 Grajewo
7. Wnęk Aleksandra – SP 2 Grajewo        7. Maciorowski Mariusz – SP 4 Grajewo
8. Gudel Anna – SP 4 Grajewo            8. Kalinowski Tomasz – SP 1 Grajewo
9. Sawczuk Aleksandra – SP 4 Grajewo    9. Wierzbicki Szymon- SP1 Grajewo
10. Czopek Marlena – SP Rajgród        10. Bagiński Paweł – SP Wąsosz
11. Gładkowska Natalia – SP 1 Grajewo        11. Borawski Damian – SP Rajgród
12. Lipowska Paulina – SP 4 Grajewo        12. Daniszewski Szymon – SP 1 Grajewo
13. Rutkowska Weronika – SP 2 Grajewo    13. Bednarczyk Jakub – SP 1 Grajewo
14. Leszczyńska Izabela – SP 1 Grajewo             14. Zyskowski Damian – SP Wąsosz
Skok wzwyż
1. Dif Dalila – SP 1 Grajewo            1. Olszewski Maciej – SP 2 Grajewo
2. Gryczan Patrycja – SP 1 Grajewo        2. Bukowski Maciej – SP 4 Grajewo
3. Kruszyńska Joanna – SP 4 Grajewo    3. Kalinowski Tomasz – SP 1 Grajewo
4. Kiluk Karolina – SP 1 Grajewo        4. Pieńczykowski Rafał – SP 1 Grajewo
5. Jakubik Luiza – SP 4 Grajewo        5. Bednarczyk Jakub – SP 1 Grajewo
6. Leszczyńska Izabela – SP 1 Grajewo
Pchnięcie kulą
1. Komosińska Paulina – SP Wąsosz        1. Zieliński Przemysław – SP Rajgród
2. Jakubik Luiza – SP 4 Grajewo        2. Jagielski Artur – SP Rajgród
3. Sokołowska Natalia – SP 4 Grajewo    3. Ostrowski Paweł – SP 4 Grajewo
4. Jankowska Anna – SP Rajgród        4. Jankowski Piotr – SP 1 Grajewo
5. Matysiewicz Katarzyna – SP Rajgród    5. Zemelka Marcin – SP Rajgród
6. Wronko Urszula – SP Rydzewo        6. Olszewski Karol – SP 2 Grajewo
7. Mściwujewska  Anna – SP 2 Grajewo    7. Trzonkowski Damian – SP Wąsosz
8. Mściwujewska Monika – SP 2 Grajewo    8. Załuska Piotr – SP 1 Grajewo
9. Czyżewska Alicja – SP Wąsosz        9. Gleba Konrad – SP 1 Grajewo
10. Milewska Aldona – SP Nieciki        10. Sobolewski Łukasz – SP 2 Grajewo
11. Reniewicz Natalia 0 SP 4 Grajewo        11. Cebeliński Jakub – SP 1 Grajewo
12. Kierznowska Anita – SP 2 Grajewo        12. Łaguna Szymon – SP 1 Grajewo
13. Płoszkiewicz Paulina – SP 1 Grajewo
14. Bagińska Natalia – SP Nieciki
15. Lichota Katarzyna – SP 2 Grajewo
Rzut oszczepem
1. Reniewicz Natalia – SP 4 Grajewo        1. Stryjecki Kamil – SP Rajgród
2. Zawistowska Kinga – SP 2 Grajewo    2. Sielawa Bartek – SP 2 Grajewo
3. Kuczyńska Natalia – SP 2 Grajewo    3. Przyborowski Patryk – SP 2 Grajewo
4. Sokołowska Natalia – SP 4 Grajewo    4. Pieńczykowski Rafał – SP 1 Grajewo
5. Godlewska Daria – SP 4 Grajewo        5. Rutkowski Gabriel  - SP Rajgród
6. Budenas Karolina – SP 2 Grajewo        6. Kuczerski Tomasz – SP Karczewo
7. Sobolewska Marlena – SP Rajgród        7. Matysiewicz Dawid – SP Karczewo
8. Kiluk Karolina – SP 1 Grajewo        8. Wierzbicki Maciej – SP 1 Grajewo
                            9. Kisielewski Tomasz – SP 1 Grajewo
Rzut dyskiem
1. Komosińska Paulina – SP Wąsosz        1. Zieliński Przemysław – SP Rajgród
2. Wronko Urszula – SP Rydzewo        2. Gędźwiłł Szymon – SP Rajgród
3. Jankowska Anna – SP Rajgród        3. Przyborowski Patryk – SP 2 Grajewo
4. Bagińska Natalia – SP Nieciki        4. Jankowski Piotr – SP 1 Grajewo
5. Płoszkiewicz Paulina – SP 1 Grajewo    5. Trzonkowski Damian – SP Wąsosz
6. Kierznowska Anita – SP 2 Grajewo        6. Matysiewicz Dawid – SP Karczewo
7. Czyżewska Alicja – SP Wąsosz        7. Kuczerski Tomasz – SP Karczewo
8. Milewska Adriana – SP Nieciki        8. Gleba Konrad – SP 1 Grajewo
9. Matysiewicz Katarzyna – SP Rajgród    9. Załuska Piotr – SP 1 Grajewo
10. Sobolewska Marlena – SP Rajgród        10. Wierzbicki Maciej – SP 1 Grajewo
                        11. Łaguna Szymon – SP 1 Grajewo
Chód sportowy
1. Szycik Natalia – SP 4 Grajewo        1. Elbich Kamil – SP 2 Grajewo
2. Dodis Sofia – SP 2 Grajewo            2. Klonowski Dawid – SP 1 Grajewo
3. Czajkowska Agnieszka – SP 2 Grajewo    3. Wiśniewski Piotr - SP 1 Grajewo
4. Szymanowska Julita – SP 4 Grajewo    4. Konopka Mateusz - SP 1 Grajewo
5. Szymańska Wiktoria – SP 4 Grajewo    5. Gosk Kamil - SP 4 Grajewo
6. Walicka Małgorzata – SP 4 Grajewo        6. Majewski Dominik - SP 4 Grajewo
7. Chilińska Justyna – SP 1 Grajewo        7. Drożęcki Krzysztof - SP 1 Grajewo
8. Żbikowska Karolina – SP 1 Grajewo        8. Drożęcki Dawid - SP 1 Grajewo
9. Grochmal Natalia – SP 1 Grajewo        9. Żukowski Kamil - SP 4 Grajewo
10. Brzostowska Karolina – SP 1 Grajewo
11. Drożęcka Anna – SP 1 Grajewo
Biegi sztafetowe 4 x 60 m
1. SP Wąsosz            1. SP nr 4 Grajewo
2. SP nr 2 Grajewo        2. SP nr 2 Grajewo     
3. SP nr 4 Grajewo        3. SP  Rajgród
4. SP Rajgród            4. SP  Karczewo
5. SP nr 1 Grajewo        5. SP  Wąsosz     
6. SP Rydzewo            6. SP nr 1 Grajewo     
7. SP Nieciki            7. SP Rydzewo
8. SP Karczewo            8. SP Nieciki   

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ
DZIEWCZĘTA
1. Szkoła Podstawowa nr 4 Grajewo        (291,5)            45 pkt.
    opiekun: Anna Formejster
        Bożena Kuligowska
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo        (263)            39 pkt
    opiekun: Jolanta Bieńkowska
        Dorota Organek
3. Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo        (228)            34 pkt
    opiekun: Regina Sulewska
4. Szkoła Podstawowa Wąsosz            (180,5)            30 pkt
    opiekun: Danuta Barwikowska
5. Szkoła Podstawowa Rajgród            (148,5)            27 pkt
    opiekun: Jan Modzelewski
6. Szkoła Podstawowa Nieciki            (75)            25 pkt
    opiekun: Zofia Surawska
7. Szkoła Podstawowa    Rydzewo        (66)            24 pkt
    opiekun: Kamil Bąk
8. Szkoła Podstawowa Karczewo        (32)            23 pkt
    opiekun: Kamil Bąk
9. Szkoła Podstawowa Wierzbowo        (18)            22 pkt
    opiekun: Jarosław Gromadzki
10. Szkoła Podstawowa Bełda            (9,5)            21 pkt
    opiekun: Janusz Kozikowski


CHŁOPCY
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo        (324)            45 pkt
    opiekun: Norbert Szulc
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo        (304,5)            39 pkt
    opiekun: Adam Cudny
3. Szkoła Podstawowa nr 4 Grajewo        (239)            34 pkt
    opiekun: Zbigniew Łajewski
        Tomasz Babul
4. Szkoła Podstawowa Rajgród            (187)            30 pkt
    opiekun: Jan Modzelewski
5. Szkoła Podstawowa Wąsosz            (121)            27 pkt
    opiekun: Danuta Barwikowska
6. Szkoła Podstawowa Karczewo        (93)            25 pkt
    opiekun: Kamil Bąk
7. Szkoła Podstawowa Nieciki            (56)            24 pkt
    opiekun: Zofia Surawska
8. Szkoła Podstawowa    Rydzewo        (34,5)            23 pkt
    opiekun: Kamil Bąk
9. Szkoła Podstawowa Bełda            (20)            22 pkt
    opiekun: Janusz Kozikowski

    Do półfinału wojewódzkiego XI Podlaskich Igrzysk w lekkiej atletyce awansuje 5 - pierwszych dziewcząt i chłopców w każdej konkurencji. Półfinał odbędzie się 19.05.2011r o godz. 10. 00 na Stadionie Miejskim w Łomży.
    Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego składa podziękowanie Dyrekcji  Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie za udostępnienie obiektów sportowych. Zbigniewowi Łajewskiemu za przygotowanie zawodów oraz  nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w sędziowaniu i sprawnym  przeprowadzeniu zawodów.   


 Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego - Regina Sulewska

 

fot.e-Grajewo.pl

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (14)

Czy można zawody rozegrane na "klepisku" nazwać "Ligą lekkoatletyczną" ? Gratuluję dobrego samopoczucia i że obeszło się bez kontuzji.

NIE BYŁEM PIERWSZY NA 60 M W TAMTYM ROKU TYLKO 3 A NA 200M PIERWSZY A 4X60M 2

bravo hahah , nie ma jak to grajewo i zawody w LA

pani dyrektor czwórki sześć lat temu obiecywała że będzie sala gimnastyczna póżniej że bedzie porządny stadion a zostalo klepisko i ściernisko kartofle posadzić to będzie jakaś korzyść

ta szkoda że wyników nie podali

hehe patrzę bieżnia coraz węższa ;D

Żal patrzeć na ten stadion :(( Szkoda dzieci i tyle. Obiekt ma dwóch właścicieli, SP4 i PG3 i dlatego tak to wygłąda. Obie Panie Dyrektor oglądają się na siebie, że to ta druga może coś zrobi. Tak dużo wysiłku to nie wymaga. Troche młodzież, troche nauczyciele, troszke obsługa szkoły i mogło by to wyglądać dużo lepiej. Ale po co? To nie moje!!!!

czy beda szczególowe wyniki??

mi tam nic nie przeszkadza 2x I miejsca miałam i jeszcze z kumpelami z klasy w sztafecie I miejsce ..
tylko warunki za dobre nie były ale ok.

no a gdzie Rajgród haha

A gdzie szybki chód na zdjęciach nie ma -.-

stadion w czwórce jest dobry w innych szkołłach może lepszy czwórka najlepszą jest szkolą

A gdzie chód? Już tak reporterom trudno na zawodach trudno do końca wytrwać??

4 nie NIE NIE NIE jest najlepszą szkołą

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.