poniedziałek, 20 września 2021

Sport

  • 2 komentarzy
  • 11984 wyświetleń

Liga Badmintona (wyniki)

Liga Badmintona (wyniki)

- wyniki baraży

KRUKOWSKI PRZEMEK -ZYSKOWSKI ZBIGNIEW 2:0

TUROWSKI JAREK - LIPSKI DARIUSZ                    0:2

KISZŁO KRZYSZTOF - WIERZBICKI ROMUALD   1:2

PRUSZYŃSKI ZBIGNIEW - RANDZIO KAMIL        2:0

KONIECKO KAROL - TYNECKI PIOTR                  2:0

 

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach i jednocześnie zaprosić na kolejny sezon, który rozpoczniemy po wakacjach. W tym czasie można  potrenować na hali. po szczegółowe informacje proszę dzwonić na MOSiR.

Pozdrawiam i do zobaczenia...

Piotr Wierzbicki

 

 

TABELA I

LP

NAZWISKO I IMIĘ

PUNKTY

SETY

MECZE

1

SZMAJDA TOMASZ

52

35-1

18

2

POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW

47

32-4

18

3

SZEMATOWICZ MARCIN

42

29-7

18

4

CHOYNOWSKI ŁUKASZ

38

27-9

18

5

PRZYBOROWSKI WOJCIECH

34

24-12

18

6

WIELGAT MARIUSZ

32

24-12

18

7

WIERZBICKI PIOTR

32

23-13

18

8

WIERZBICKI SZYMON

31

22-14

18

9

CUDNY ADAM

30

23-13

18

10

BĄK KAMIL

28

20-16

18

11

TUZINOWSKI KAROL

17

13-23

18

12

KLEKOTKO RAFAŁ

15

11-25

18

13

PRUSZYŃSKI ZBIGNIEW

15

11-25

18

14

OLSZEWSKI MACIEJ

14

13-23

18

15

KONIECKO KAROL

14

10-26

18

16

OSTASZEWSKI MACIEJ

12

9-27

18

17

SULICH ROBERT

7

6-30

18

18

KŁOS ARTUR

6

5-31

18

19

LADZIŃSKI DAMIAN

6

5-31

18

TABELA II

LP

NAZWISKO I IMIĘ

PUNKTY

SETY

MECZE

1

SARNECKI PAWEŁ

57

38-0

19

2

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF

51

34-4

19

3

STANISZEWSKI KRZYSZTOF

47

32-6

19

4

GOLUBIEWSKA DANUTA

40

28-10

19

5

TYNECKI PIOTR

39

27-11

19

6

KOWZON WOJCIECH

33

24-14

19

7

RANDZIO KAMIL

32

23-15

19

8

WIERZBICKI MACIEJ

30

23-15

19

9

ORZECHOWSKI ZBIGNIEW

28

20-18

19

10

CISŁO SŁAWOMIR

26

20-18

19

11

ROGIŃSKI WOJCIECH

22

16-22

19

12

WÓJTOWICZ TOMASZ

19

14-24

19

13

MŚCIWUJEWSKA ANNA

19

14-24

19

14

WIERZBICKI ROMUALD

17

13-25

19

15

LIPSKI DARIUSZ

17

12-26

19

16

ZYSKOWSKI ZBIGNIEW

13

10-28

19

17

LASKOWSKI WIESŁAW

11

9-29

19

18

PYTEL ROBERT

10

9-29

19

19

DUDZIŃSKI TOMASZ

9

7-31

19

20

HERMANOWSKA SYLWIA

9

7-31

19

TABELA III

LP

NAZWISKO I IMIĘ

PUNKTY

SETY

MECZE

1

MYŚLIŃSKI ANDRZEJ

52

35-1

18

2

SARNECKI MARCIN

45

30-6

18

3

MŚCIWUJEWSKA MONIKA

46

32-4

18

4

NIETUPSKI RADOSŁAW

45

30-6

18

5

KRUKOWSKI PRZEMYSŁAW

38

26-10

18

6

TUROWSKI JAROSŁAW

35

24-12

18

7

KISZŁO KRZYSZTOF

35

24-12

18

8

GODLEWSKA MAGDA

31

21-15

18

9

NAWROT ŁUKASZ

26

19-17

18

10

SARNECKA EWELINA

26

18-18

18

11

JASTRZĘBSKI PAWEŁ

25

17-19

18

12

SARNECKI DAWID

23

17-19

18

13

WYSOCKI GRZEGORZ

22

15-21

18

14

GUTOWSKA MARZENA

18

12-24

18

15

WIEJAK MALWINA

11

8-28

18

16

ROŻENEK RENATA

10

7-29

18

17

TUZINOWSKA MARZENA

6

4-32

18

18

KASIAK BEATA

3

2-34

18

19

CZMOCH WIKTORIA

0

0-36

18

 

 

 

 

 

 

Komentarze (2)

Możecie dać aktualne tabele?

Karol czujesz mój oddech na plecach pilnuj się sąsiad

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.