sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10218 wyświetleń

Lifting na Pl. Niepodległości

Jeszcze w tym roku zostanie wymienione pokrycie dachowe na budynku mieszkalnym zlokalizowanym na Pl. Niepodległości 5 i 5A w Grajewie. Miasto opublikowało zaproszenie do złożenia oferty na realizację zadania w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych - przebudowy dachu wymienionego budynku. Do 14 lipca br. zainteresowane podmioty mogą składać swoje propozycje. O wyborze najkorzystniejszej oferty zadecyduje  najniższa zaproponowana cena.


Zakres robót obejmie m.in. rozebranie istniejącego pokrycia, rynien, rur spustowych, elementów więźb dachowych, ołacenie połaci dachowych. Dachy zostaną pokryte blachodachówką w kolorze ceglastym, z kompletem obróbek blacharskich, przebudową kominów. Nastąpi też wymiana jedego z okien drewnianych na PCV. Wyłoniony wykonawca, zadanie powinien zrealizować w terminie nie dłuższym niż 50 dni od podpisania umowy.

Każdy właściciel bądź zarządca na wymianę pokrycia dachowego najczęściej decyduje się kiedy są widoczne zniszczenia, które przeszkadzają mieszakńcom, czasami "za" przemawiają względy estetyczne. Jedno jest pewne – budynek z nowym dachem będzie się odpowiednio komponował z pozostałymi po procesie rewitalizacji.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (2)

w całym mieście powinny być ceglaste dachy a nie jakaś pstrokacizna, podobnie powinno być z elewacjami

trzeba zajac sie tymi panami co siedza w parku na tych lawkach i pija wode [rojalz plastykowych[ butelek i nikt nie moze tam odpoczac bo caly dzien lawki sa zajete przez meneli na placu niepodleglosci wizytowka grajewa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.