Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11607 wyświetleń

Licytacja Ekobudu

OBWIESZCZENIE O LICYTACJI RUCHOMOŚCI
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grajewie podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26 września 2005r o godz. 10,00 w Grajewie ul. Dworna 27 odbędzie się w trybie ustalonym w art. 867 kpc pierwsza licytacja ruchomości składających się z: ( czytaj )Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grajewie

Komentarze (8)

ale mu pojechali po materiałach.... np:papier ścierny i pędzel buhahahah

jokos oil, zlicz sobie tylko wartości materiałów i wtedy wyjdzie Tobie wartość zajętego mienia.

Ja dziwię się że ten gośc nie został aresztowany za te wszystkie przekręty i oszustwa. Niedługo napewno wypłynie na lokalnym rynku jako właściciel innej firmy!

wszystko to Zart... gdzie maszyny i pieniadze z budów i co na to jego udziałowcy

a gdzie samochody się podziały ????

i on myśli ze za te sprzedane rzeczy które są wymienione zdoła oddac pieniądze dla pracowników. To chyba jakis Zart .Co on chce kupić za to papier toaletowy ???? do śmiechu warte z tym...............

Niech przyśpieszą tą licytację abo lepiej pilnują, bo powoli wywożą coś tam samochodem (jakiś lepezy) z przyczepką.

wiecie co ja slyszalem ze prcownicy nie dostana z tej licytacji nic !! to idzie tylko na czesciowe pokrycie kosztow komornika i dlugow a zreszta co to jest to co komornik ma do zlicytowania podlog zadluzenia,a mnie tak ciekawi gdzie sa maszyny ekobudu wszystkie??zna ktos na to pytanie odpowiedz??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.