Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10693 wyświetleń

Lewy alkohol w passacie

Grajewscy policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili w bagażniku passata nielegalny alkohol.

Dzisiaj w nocy grajewscy policjanci zatrzymali do kontroli passata. Autem podróżowało trzech mężczyzn, dwaj mieszkańcy gminy Wąsosz w wieku 24 lat  oraz  26 - letni mieszkaniec Radziłowa. Kierujący 24-latek zachowywał się nerwowo. To wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Podczas sprawdzania pojazdu mundurowi ujawnili w bagażniku 5 litrową bańkę lewego alkoholu. Pasażerowie pojazdu byli w stanie nietrzeźwości obaj mieli blisko po dwa promile alkoholu w organizmie. Jeden z mężczyzn przyznał się, że alkohol należy do niego. W miejscu zamieszkania 24-latka funkcjonariusze znaleźli aparaturę do produkcji nielegalnego alkoholu.

Za wytwarzanie alkoholu niezgodnie z ustawą, polskie prawo przewiduje karę grzywny lub do roku pozbawienia wolności.


piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (7)

Chyba że handluje bo do swojego użytku to nie karalne , być może się mylę to niech ktoś mie poprawi.

Z tego co mi wiadomo troszke fakty sie nie zgadzaja ale ok ..... poprawimy kierujacy ma 19 lat, z Radzilowa 25 i chyba nie jechali? :)
Tak poza tym chyba szkoda chlopakom tych 5l mogli oddac im

On na tym sprzęcie to robił nie alkohol ale wszystkie alkohole jakie występują w przyrodzie dodatkowo też mieszając je z estrami typu rozpuszczalnik rozcieńczalnik jakieś fuzle jeszcze do tego i co tam jeszcze drożdże wysrają jedząc cukier..... Puśćcie go a jak będzie to coś pił to sam się wyeliminuje ze społeczeństwa. szybko

no wlasnie karalne jak cholera ;) zmienilo sie od 2004 roku ;) tak jak napisali karę grzywny lub do roku pozbawienia wolności.

wielka mi sprawa jakby nikt nigdy tego nie robił i nie pił..he. a przepisy się tak zmieniają że niedługo wprowadzą podatek na powietrze którym wszyscy oddychamy..hehe. ten kraj robi się chory..

chory chory...... po alkoholu z czech ludzie gina po takim trunku ludzie nawet kaca nie maja..... tak sie patrze na ten sprzet i z checia bym sprobowal coz to wyszlo.... powinno byc dla uzytku wlasnego dozwolone

zgadzam się, że powinno być dostepne dla własnego użytku.. chłopak szkodzi sobie, a nie komuś, tak? a po drugie, policJA ZWRACA UWAGI NA BŁAHOSTKI, A NA GORSZE TRAGEDIE MAJĄ TAK ZWANE WJ. CO SIĘ DZIEJE ???

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.