piątek, 28 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 11100 wyświetleń

Lepiej niż w domu

Wyjazd do białostockiego Fikolandu, zabawy w kino-teatrzyki, zajęcia sportowe na hali – tak minął pierwszy tydzień zimowych ferii w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie.

W świecie piłeczek
Tegoroczne ferie dla uczniów „Dwójki” rozpoczął wyjazd do Centrum Zabaw dla Dzieci w Białymstoku. Z relacji uczniów wynika, że „rurowisko”, górka do skakania, czy ścianka wspinaczkowa - okazały się strzałem w dziesiątkę.

- Najfajniej było w Fikolandzie, bawiliśmy się na zjeżdżalniach, rzucaliśmy się kulkami. Była tam Jumbo i takie gry. No i był taki sklepik z pamiątkami - mówi podekscytowany ośmioletni Marek Pruszyński.

Na sportowo
Dzieci, które chcą aktywnie spędzić zimowy wypoczynek, mają zorganizowane zajęcia sportowo-rekreacyjne na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- Podobnie jak w ubiegłym roku, codziennie przychodzi około 40 dzieciaków. Każdy ma jakieś zajęcie. Jedni grają w koszykówkę, drudzy w piłkę ręczną, trzeci proszą o bramki i kije do unihokeju – informuje Adam Cudny, wuefista „Dwójki”.  

Fantazja na całego
Przenieś się w krainę fantazji, bo fantazja to jest tego, aby bawić się na całego. Zostań pisarzem, malarzem, piosenkarzem – pod takim hasłem odbywały się zajęcia w szkolnej bibliotece.

- Za nami m.in. malowanie ulubionych postaci bajkowych, wyszukiwanie w internecie recenzji. Ponadto uczniowie wykonali walentykowe laurki – wylicza Alicja Wielgat, nauczyciel bibliotekarz.
 


AM, RB

 

Komentarze (5)

Chociarz dzieci mają co robić.......:)

Hehe ja chodzę na zajęcia sportowe razem z koleżankami ;]

Jak byłam w podstawówce to też w ferie chodziłam na takie zabawy i uważam że to nie był zmarnowany czas, gdyż w szkole z rówieśnikami można go lepiej spędzić niż w domu przed komputerem :]

mam bilet sprzedami za 10zł do 31.01 2008rok na byle jaki film pisac

Ja tez chodziłam do biblioteki przez 2 dni fajnie było........:D:D:D:D:D:D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.