sobota, 21 maja 2022

Sport

  • 26 komentarzy
  • 11242 wyświetleń

Lekkoatleci grajewskich szkół

MAKOWSKI LIDEREM TABEL KRAJOWYCH

Bardzo dobrze zaprezentowali się w ostatni weekend lekkoatleci grajewskich szkół. Podopieczni Przemysława Dąbkowskiego rywalizowali 18.06.2011 na stadionie "AWF Warszawa" podczas mityngu warszawskiego. Rafał Łaguna ustanowił swój nowy rekord życiowy na dystansie 400m-55.66s. Sebastian Gbur potwierdził przynależność do czołówki krajowej wygrywając bieg młodzików na 200m także z nowym rekordem życiowym-24.46s.

 Natomiast Marcin Makowski ubiegłoroczny rekordzista Europy w rzucie piłeczką palantową,zaprezentował się w nowej dla siebie konkurencji rzucie oszczepem. Debiut okazał się sukcesem. Po niespełna rocznym treningu Marcin posłał oszczep o wadze 700g na odległość 48,45m. Wynik ten z początkiem sezonu jest najlepszym rezultatem w kraju w kategorii młodzika w rzucie oszczepem o tej wadze.Wszyscy zwodnicy reprezentują Klub LŁKS"Prefbet Śniadowo" Łomża.

Trener zawodników składa podziękowania właścicielowi Sklepu Meblowego "Faster" za ufundowanie sprzętu sportowego dla zawodników.

 

Komentarze (26)

fajnie, Marcin oby tak dalej

Pozdro Dudi więcej sukcesów życzę :]

Brawo chłopaki

Ostatnio zdjęć dla Gbura narobili, to teraz go nie ma ;D
Powodzenia i dalszych sukcesów!

To oni w końcu reprezentują Grajewo czy Łomżę? a

Czyli jednym słowem Kieras zabiera najzdolniejszą młodzież by reprezentowała Łomżę?? Niech mi to ktoś wytłumaczy skoro uczą sie w Grajewie to powinni reprezentować nasze miasto ? no coś tu nie gra chyba? A zaponiałem że on nie z Grajewa Fakt !!

Marcin!!!!!!!!!!! Brawo!!!

Gratulacje dla młodzieży i trenera oraz dalszych sukcesów życzą uczniowie z Wąsosza reprezentujący zawsze Wąsosz i klub, którego są zawodnikami i który stwarza warunki do rozwijania swojej przygody ze sportem na troszkę wyższym poziomie.

chłopaki reprezentują grajewskie szkoły na zawodach szkolnych a na klubowych klub ale za całe szkolenie sportowe sprzęt wyjazdy obozy sportowe odnowę biologiczną płaci klub stać nas na to kiedy wszyscy płaczą nad warmią której 240tys nie starcza na przetrwanie

kto to pisał G.W ?? hm...
niech zgadnę , chyba wiem, ale nie jestem pewny!

marcin już nie ma pierwszego wyniku bo w sobote rzucil 48 m ,a w niedziele na pierwsze miejsce wszedl zawodnik z wynikiem 51 m , wiec marcin 2 wynik narazie -wielkie gratulacje !

Super chłopaki.Gratulacje:)
Prefbet rządzi:D

Powie, wam i popatrzcie to tylk szkolne zawody o dużo pisza a Mistrzostwa Polski to gdzie piszecie tylko rekorg europejski i gówno [rawda a Polska i Dąbkowski to niech eraz kitu nie wciska szkoła jest szkołą a klub , kuubem i oni żadnego grajewa nie reprezentują a szkolne zawpdy to może i tak . A jak robia takie wyniki to niach medel z Mistrzostw Polski LA przywioza to będzie coś i dla grajewa a nie śniadowa ok bo duzo pisza o nic .

Zamiast pisac takie głupoty, radziłbym kupic słowinik ;)

ehehe , grajewo . nie ma medalu mp , za to wąsosz ma i to nie jeden !!!!

eheh , Grajewo pisze, że zawodnicy robią życiówki , no iże maja wysokie wyniki w kraju ! a pojada na mp , wracają z ostatnimi wynikami!! hehe taka jest rzeczywistość !!!!

Grajewo ma rekord europy... nie sztuka jest pokazac za mlodzika tylko za seniora..

czytam z radością o sukcesach Grajewian i Grajewianek, ale nie mogę ogarnąć głupoty niektórych osób, którzy piszą komentarze. Jeśli macie coś pisać o czym nie macie pojęcia to w ogóle nie piszcie. Nie wiecie jakie są realia przynależności do klubu sportowego, to po co wygłaszacie swoje zdanie. Nie wiem, dajecie im pieniądze na ubrania, na wyjazdy, na trenerów psychologów i siłownie?? Chyba lepiej dla Grajewa będzie jak zlikwiduje się możliwość wpisywania komentarzy pod artykułami.

Czy Grajewo ma klub, który trenowałby lekkoatletów? Nic mi nie wiadomo na ten temat-być może się mylę. Prefbet za to zajmuje się lekkoatletami. Dlaczego więc zabraniać komuś uprawiać te dyscyplinę, jeśli chce to robić- tylko dlatego że to nie grajewski klub a łomżyński? Żallll

no właśnie dajcie kasę, to bd się w grajewie rozwijał klub lekkoatletyczny , a nie Warmia . !!!

już nie jest liderem , tabel krajowych hahah
Oszczep (700) M
1. 51.07 2 WROTYŃSKI Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96-03-11 Młodz WLP Leszno (M) 2011-06-19 III
2. 48.45 2 MAKOWSKI Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97-04-19 Młodz POD Warszawa (M) 2011-06-18 IV
3. 43.52 5 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97-03-30 Młodz DOL Zgorzelec (1) 2011-05-28 ... V, I to nie jest jeszcze koniec sezonu

nie rozumiem na wojewódzkich ostatnie i przedostatnie miejsca mają . a tu na wojewódzkie pojechali . bezmyslnoć ludzi . nie można ogarnąc ich głupoty .

na ogólnopolskie pojechali *

Dzisiaj Marcin rzucił życiówkę, rywalizuje ze starszymi pogadamy jeszcze frajery

Do znany: człowieku powiedz mi co ty osiągnąłes ?? a na województwie mają sukcesy tak jak na makroregionie ( o ile wiesz co to jest)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.