niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 9430 wyświetleń

lek.Leończyk o szpitalu

Dariusz Leończyk. Jestem założycielem, szefem MEDICUS’A, a jednocześnie radnym powiatowym tej kadencji.

Prognozy dla Szpitala Ogólnego w Grajewie?
- Jak wszystkim wiadomo poza pracą jako lekarz pełnię funkcje społeczne między innymi jako radny Rady Powiatu Grajewskiego z okręgu Rajgrodu.
Jeśli chodzi o szpital to tam nie zrobiono nic w kierunku poprawy sytuacji przez lata. Dołożono jakąś bzdurna ustawę o regulacjach wynagrodzeń i teraz jesteśmy na etapie olbrzymiego długu i poważnego problemu. Wszyscy dojrzewamy do tego, że szpital w istniejącym kształcie nie może dalej funkcjonować.

Kluczowym tematem wszystkich posiedzeń rady jest ciągle sytuacja szpitala, który obciąża najbardziej cały budżet powiatu i coś z tym trzeba zrobić jak najszybciej. Jeśli mam jakieś pomysły to próbuję o nich mówić, ale od razu jestem posądzany o jakieś anty działania dla szpitala np. im gorzej w szpitalu tym lepiej dla mnie. Akurat nie jest to prawda...


Czytaj całą rozmowę...

e-Grajewo.pl


NOWY KONKURS...

Komentarze (14)

Państwo Leończyk powinni bardziej dbac o swich pracowników.Proponuje np.małą podwyżke

Proponuje wprowadzic oplate za wyzywienie w szpitalu , mysle ze to spowoduje zmniejszenie zadluzenia dosc znaczne

A dlaczego małą ? widocznie tak się cenisz skoro tak napisałaś ! więc teraz tylko pomyśl ! jaką podwyżkę dostał ktoś ze szpitala ? ..... pacjent Medicusa. Pozdrawiam dr. Leończuka.

czy radni nie otrzymuja zadnej forsy chyba tak to dlaczego jest to funkcja spoleczna

czy radni nie otrzymuja zadnej forsy chyba tak to dlaczego jest to funkcja spoleczna

szpital w Grajewie musi byc.

mała-bo na wiecej ich nie stac(jezeli ktos ma wiecej tym jest bardziej skąpy I znająć ich to sie nie wysilą

Niewiem ale w szpiatu grajewskim panuje bardzo nie mila atmosfera jeszcze nawet kapitalizm daje znac o sobie, mam na mysli Pania z labolatorium, która jest bardzo nie uprzejma dla swoich klientów, w koncu to ona jest dla ludzi a nie lidzie dla niej, i nie jest osoba nie zastapiona w tym srodowisku tak jak ona sie uwaza. Ludzi poszukującyhc pracy jest bardzo wielu i kazdy chetnie obejmie kierownicze stanowisko.
w Miedicusie jest bardzo przyjemna atmosfera i widac tam wspólprace personelu z klientami. Bardzo serdecznie pozdrawiam panie z Rejestracji

MEDICUS jest ok.Szpital do du....y.Nieodpowiednia obsada ADMUNISTRACJI, brak wyksztalcenia zawodowego.Obejmuja stanowisko niepotrzebne wcale.Siedza albo paletaja sie. Zastopic

MEDICUS jest ok.Szpital do du....y.Nieodpowiednia obsada ADMUNISTRACJI, brak wyksztalcenia zawodowego.Obejmuja stanowisko niepotrzebne wcale.Siedza albo paletaja sie. Zastopic je odpowiednia kadra.Pielegniarek tez malo same beda odchodzic przy takim traktowaniu przez P.naczelna.Wywalic z siebie wszystko to dewiza dyrekcji i kierowniczek.Sami popracujcie TO ZOBACZYMY CZY WYTRZYMACIE -DYREKCJA I p..M OD SPRZATANIA.

Jestem pacjentka Medikusa i nie podoba mi sie praca pan w rejestracji.Sa niemile i sprawiaja wrazenie wazniejszych od lekarzy tam pracujacych,czy wlascicieli. Moze ta podwyzka by sie im przydala,moze bylyby bardziej zadowolone i czesciej sie usmiechaly?

wszyscy mieszkańcy gGrajewa powinni dbać o SWÓJ szpital,a nie tylko narzekać.To jest nasze wspólne zadanie.Najprościej jest narzekac i nie robic nic.Weźmy sie do pracy.

Medicus jest okey!
Zawsze spotykam się z miłą obsługą.
Tak trzymać!

dlaczego ????
przecież MEDICUS jest O.K !!!!!
nie rozumiem Was!
Bardzo lubię tam chodzić!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.