wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 9704 wyświetleń

Legalizacja narkotyków

9 lutego br. w Ministerstwie Zdrowia odbywa się otwarta debata na temat rządowej propozycji, zgodnie z którą posiadanie małej ilości narkotyków na własny użytek nie będzie już karane.

W projekcie nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii uczestniczyć mógł każdy kto wcześniej zgłosił do Ministerstwa Zdrowia chęć uczestnictwa w dyskusji. Ministerstwo Zdrowia jest wciąż za tym, żeby posiadanie małej ilości narkotyków, również twardych (np. heroiny) było nadal czynem zabronionym, ale już nie karanym. Projekt budzi liczne kontrowersje.

Obecnie w Polsce obowiązuje całkowity zakaz posiadania narkotyków. Celem nowego projektu ustawy jest dostosowanie prawa polskiego do przepisów unijnych.

A.B.
e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (11)

nareszcie można sobie chodzić i nie mogą nic zrobić inni postronni ludzie . nareszcie można sobie kupić 1 lufke i sobie zjarać i nikt ci nie powie nie pal bo to nie legalne. NARESZCIE MOŻNA ZAJARAĆ SKUMA NA LEGALU . I ZAJEBIŚCIE JEST .DZIĘKI DLA TYCH Z MINISTERSTWA ŻE MYŚLĄ TROSZKE O NAS LUDZIACH NORMALNYCH.

niewielka ilość...to znaczy ile???,bo dla mnie 0,5 kg to też niewielka ilość

nie!!!!!!!!!!!! proszę tylko nie to!!!!!!!!!!teraz już na stałe uliczne zakamarki,dyskoteki i miejsca publiczne zaroją się od prymitywów,którzy będa mogli sobie legalnie zapalić!!!!!!!widać,że nasza władz to banda narkomanów!!!!!

ZAJEBIŚĆIE NARESZCIE NA LEGALU HE HE NA TO CZEKAŁEM JESZCZE MOGLI BY ZACZĄĆ SPRZEDAWAĆ SKUNA W SKLEPACH SPORZYWCZYCH TO BYŁO BY SUPER POZDRO DLA WSZYSTKICH ZIOMÓW JARAJĄCYCH SKUNA.

ska-p- cannabis :]
lelelelelelegalize hehe jest super jest super wiec o co wam chodzi?

hahahahaha najpierw skunika puzniej amfe puzniej tablete puzniej brauna puzniej coce a na koniec jak nie bedzie kasy to kompot i tak bedzie wyglądało nasze społeczenstwo

Moim zdaniem ci z MINISTERSTWA odjebali kawal dobrej roboty nareszcie w Polsce bedzie LEGALIZACJA wypas na calego dziekuwa wam za to

masz racja powinni maryche w monopolu sprzedawac

Bóg posadził marichuane na ziemi dla ludzi. to jest roslina taka jak tyton, kukrydza itd. :)

zbyt pozytywna dlatego zakqzana i siejeszce nie cieszcie bo nie zalegalizowali nie chcvesz nie spróbujesz swój rozum masz jak aw skalepie stoi boczek a nie lubisz to za ..uja nie spróbujesz to proste i po co ta cała debata czas pokaze co bedzie

a jednak nasza Polska doczekała się demokracji!! !! !!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.