Kultura i rozrywka

  • 24 komentarzy
  • 17844 wyświetleń

"Lato z Radiem" w Grajewie

 

W niedziele 21 sierpnia "Lato z Radiem" gościło w Grajewie.

W godzinach przedpołudniowych w studiu plenerowym Polskiego Radia w centrum miasta na Pl. Niepodległości mieszkańcy Grajewa mogli, m.in. skorzystać z niekomercyjnych i profesjonalnych badań oraz konsultacji otolaryngologów z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie.

Każdy z badanych otrzymał od lekarzy informację na temat swojego słuchu, zalecenia oraz wskazówki jak można poprawić i dbać o słuch. Część popołudniowa ,,Lata z Radiem", okraszona była występamii gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Podczas grajewskiego koncertu wystąpili:
- DZIECI Z BRODĄ
- MALEO REGGAE ROCKERS
- NATALIA SZROEDER
- GOLEC uORKIESTRA

 

niedziela, 29 maja 2022

Wieści z Wojewodzina

Komentarze (24)

Miało być więcej "gwiazd "

Jak Ci mało gwiazd to popatrz sobie w nocy na niebo. Będziesz miał więcej.

fajnie golce wystarczą to gwiazda wieczoru

O ktorej godzinie Natalia?

do Kopernik... dobre... ha ha ha .. ot gwiazdozbiory zawsze im malo. dobrze ,ze chociaz cos.

do ;;Haaa;; słyszałam że zespoły grają o 18

Orientacyjne godziny występów poszczególnych zespołów to:
- Dzieci z Brodą ok. 16:20
- Maleo Reggae Rockers ok. 17:30
- Natalia Szroeder ok. 19:30
- Golec uOrkiestra ok. 21:30

Golcowie zagrają na Lato z Radiem o 21:15

proszę o program !!!!!!!!!!!!!

Deszczyk Pada Ciagle Pada

Koncert Golców super mimo deszczu,tylko ludzie drętwi,nawet braw nie biją i większość nie bierze udziału w koncercie,stoją i patrzą jak by wystawę oglądali.Grajewiacy są smutni.

Tuptus to pokaż jak klaszczesz trzymając parasol w ręku.

Tuptus , fakt ludzie w Grajewie nie potrafia sie bawic. Pamietam jak bylam na koncercie dzemu i razem z kolezanka spiewalysmy pod scena ,a mezczyzna obok kazal nam sie uciszyc bo przyszedl sluchac zespolu , nie nas , gdy sam stal jak slup soli i zwracal wszystkim uwage by przypadkiem za dobrze sie nie bawili. No niestety , bywaja I tacy ludzie..

Dziękuję za Maleo i Golców! świetne koncerty, chociaż zgadzam się, że ludzie drętwi...

Tuptus, nie tylko Grajewiacy są smutni. Ogólnie młodzież przychodzi na koncerty, pcha się pod scenę i... stoi. Jeszcze 10 -15 lat temu, kiedy to ja byłam w wieku nastoletnim pod scenę szło się po to żeby szaleć, śpiewać, skakać, tańczyć. Teraz tego nie ma i nie wiem czym to jest spowodowane. Przykre to.

wszędzie się bawią w Szczuczynie białej a w postkach to już naprawdę klimat wspaniały jak nigdzie indziej😊Grajewo to takie szywniaki że w tym roku podjęłam decyzję ze więcej nie pójdę.każdy tylko się patrzy na każdego i żadnego relaksu

Ale mi impreza a tu leje deszcz!Jak zwykle jak w Grajewie impreza to deszcz leje!!!

Paskuda nie masz racji . Byłam i ze swoją paczką bawiłam sie swietne tancząc . Widziałam tez duzo młodzieży która swietnie sie bawiła

Dokładnie. W innych miastach tego nie ma... Ludzie tańczą, bawią się... Po to są koncerty.

Prawda moim zdaniem jest taka, że dzisiejsza młodzież przychodzi pod scenę i zamiast się bawić, robi setki zdjęć i nagrywa filmy, na Enej było to samo.

Mj zgadzam sie , ale take jak wspomnialam wczesniej bawiac sie I spiewajac na koncercie dzemu bylysmy uciszane przez doroslego mezczyzne , wiec tak tez nie powinno byc

dziękuję bardzo za Maleo
brakowało mi takiego typu koncertów w tym mieście. I też mnie bardzo wkurzają te osoby które idą pod scene by nagrywac i narobic zdjec zwlaszcza kiedy nie sluchaja takiej muzyki i specjalnie pchają sie do kamery by byc pokazane. Mnie właśnie wkurzało to jak do mnie kamerzysta podchodził i co chwile nagrywał, bo byłam jedną z tych osób które akurat słuchają tej muzyki i to było widać

Czy w tym roku będzie lato z radiem.?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.