czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 10962 wyświetleń

Łatają dziury po zimie

Trwają prace mające na celu zlikwidowanie dziur w nawierzchni bitumicznej jezdni na ul. Robotniczej w Grajewie. Ubytki te powstały w trakcie sezonu zimowego i muszą być naprawione ze względu na zagrożenie jakie stwarzają.

 

- Na bieżąco monitorujemy drogi miejskie i w miarę potrzeb – jeśli pojawiają się wyrwy w jezdniach – usuwamy je ze względu na bezpieczeństwo kierowców – informuje B. Wojsławowicz

 

Przetarg na pozimowe utrzymanie dróg na terenie całego miasta wygrało Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe Unidrog z Grajewa. Firma usunęła już wyrwy m.in. w ulicach Kilińskiego, Konstytucji 3 Maja i Szpitalnej.

e-Grajewo.pl

środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (11)

a czy ktoś widział stan nawierzchni na ul. Leśnej... jeśli piasek można nazwać nawierzchnią... może władze Grajewa zdecydowali się na wylanie tam asfaltu?? i nie sprawiały dla mieszkańców tej ulicy oraz Mieruć, którzy tamtędy dojeżdżają do miasta... po pół roku trzeba wymieniać powybijane amortyzatory... przeguby, et cetera... owy odcinek nie nadaje się do użytku... proszę rozpatrzyć mój komentarz oraz modów o zamieszczenie osobnego tematu na temat owej jezdni... z góry dziękuję i pozdrawiam

Po czym łatają dziury ?? ;D;D;D

Jechałem Jakąś ulicą -nie znalałem jej nazwy,ale to jest za klubem "HADES". Tam jest kilka budynków - jeden piętrowy i tak złej drogi to chyba nie ma nawet na wsi zabitej dechami. Namiastka chodnika zawalona błotnistą breją,aby ominąć wgłębienia w niby jezdni to samochody jeżdżą częścią chodnika i to chyba należy do BURMISTRZA miasta Grajewa i rady miasta, chyba że się mylę i to jest działka Wójta gminy Grajewo.

Gorzej niż w PRL-u. W takim tempie rozwoju naszego miasta Grajewa nie ma mowy o gonitwie za Europą. Jeszcze 10, 20 lat i cofniemy się do Afryki i to tej uboższej jej części. Jar w swoim komentarzu słusznie porównał stan naszych "dróg" do Wiochy zabitej dechami a najśmieszniejsze jest tłumaczenie władz miasta odpowiedzialnych za taką sytuację - poprostu brak funduszy albo drogi nie ma w planach miasta. Chodzi mi o słynną już drogę dojazdową do TBS , bloki 71, 72. Może ktoś odpowiedzialny ruszy w końcu swój tyłek i zacznie coś w tej sprawie robić. Droga jest w opłakanym stanie, równana była ostatnio jesieną ubiegłego roku i tak jest zawsze trzeba się upominać aby coś się ruszyło. Zimowe odśnieżanie też kończy się na wysokości sklepu "Lewiatan", a dalej co? Koniec Grajewa? Co robią państwo radni, którzy widzieli problem przed wyborami a teraz się na nas wypięli. Może przy następnych wyborach zarządajmy jasnych deklaracji ze stony kandydatów na tak ważne dla zykłych ludzi stanowiska.

Ja myślę ,że gdyby droga do TBS - ów na os.Południe prowadziła do któregoś z radnych miasta , to by dawno już była zrobiona , ale widocznie tak nie jest.

Boshe zamiast zrobic nowe drogi to łataja dziury..... itak nic nie to to ze posypia zwirkiem i troche smoly... i tak za miesiac czy dwa to bedzie w takim samym stanie jak bylo. Dziury sie jeszcze wieksze zrobia. Jaki to problem nowa droge zrobic. Zrobia nowa i maja spkoj moze i na cale zycie a tak sie musza meczyc z tymi dziurami..

Na wioskach mają lepsze drogi . Przejećcie się z mleczarni do płyt zobaczycie jakie tam wielkie dziury

i tak co roku ... jak kiedyś jeden z drogowców tłumaczył to im nie opłaca się takiej drogi zrobić raz a porządnie bo zarobek jest jednorazowy, a tak lepią byle jak ale za to częściej i miasto płaci za to samo kilkakrotnie i jak widać biznes kręci się sam....

moderator i tak ten wpis pewnie wywali...
co to za cholerny rodzaj cenzury ?!?!
mamy w końcu demokrację, a demokracja to m.in. swoboda wypowiedzi,
ale chyba nie na e-grajewo ...

Mieszkam przy ulicy W.Perlitza - wiecie gdzie to jest? . Asfalt położyli tylko do ""Hadesu" A gdzie reszta!!!! Jak miasto nie ma kasy to odsyłam do programu ..
'Eurokasa dla Podlaskiego"

Śmieszy mnie fakt, że rada miasta znalazła pieniądze na położenie asfaltu w dalszej części ulicy sadowej choć jest ona zabudowana od niedawna, ... Przecież jest to sprawa niecierpiąca zwłoki, a że mieszkańcy muszą jeździć po dziurawych drogach to juz ich problem. Co się dziwić, że ludzie mają dość tego państwa jak wszyscy wychodzą z założenia: "oby dla siebie". Pozostaje mi jedno toczyć się i uważać, żeb nie zgubić podwozia...

właśnie o tym mówiłem, mój komentarz został okrojony przez moderatora ponieważ napisałem, że na ulicy sadowej mieszka "śmietanka grajewska" dlatego dalsza część ulicy została pokryta asfaltem. Mam prośbę do moderatora aby nie robił tego w przyszłości ponieważ swierdziłem prawdę i uważam, że mam prawo wo wyrażenia mojej opinii. z góry dziękuję.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.