Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12186 wyświetleń

Laserowy miernik prędkości

Nowy laserowy miernik prędkości dla białostockich policjantów

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wzbogacili się o nowy, warty blisko 23 tysiące złotych laserowy miernik prędkości ufundowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku.

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Walenty Korycki oraz Dyrektor WORD w Białymstoku Andrzej Daniszewski przekazli na ręce p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku mł. inst. Daniela Kołnierowicza nowy laserowy miernik prędkości. To warte blisko 23 tysięcy złotych, zaawansowane technicznie urządzenie zostało sfinansowane przez białostocki WORD.

Jest to już 7 działający w oparciu o technologię laserową radar, który trafił do białostockiej drogówki. Bardzo precyzyjne urządzenia tego typu stanowią poważny oręż policjantów w walce z piratami drogowymi jaką codziennie na drogach miasta i powiatu prowadzą policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Laserowe mierniki prędkości są trudne do wykrycia przez antyradary i umożliwiają skuteczny i precyzyjny pomiar prędkości pojazdu nawet z odległości 1000 metrów.


sobota, 1 kwietnia 2023

Życzenia wielkanocne 2023

Komentarze (4)

to chyba trzeba się napić z tej radości !

W Elku taki od 4-5lat, dla wtajemniczonych nowa wieś była punktowana :)

A instrukcja obslugi chociaz po polsku?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.