Kultura i rozrywka

Laptopy dla czwartoklasistów z Zespołu Szkół Specjalnych

W piątek, 29 września Starosta Grajewski Waldemar Remfeld wraz z Dyrektorem Jarosławem Reutem i Wicedyrektor Martą Patrycją Żbikowską z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie, wręczył laptopy czwartoklasistom. 

 

Podczas małej uroczystości Starosta Grajewski pogratulował dzieciom prezentu w postaci laptopa oraz życzył jak najlepszego wykorzystania sprzętu. Laptopy trafiły do dwunastu uczniów Szkoły.

Program „Laptop dla ucznia” to  inicjatywa Ministerstwa Cyfryzacji, której celem jest wsparcie dzieci w rozwoju kompetencji cyfrowych i umożliwienie uczniom dostępu do technologii, które są potrzebne do nauki i rozwoju. To także wyrównywanie szans edukacyjnych. Sprzęt będzie służył uczniom na kolejnych szczeblach edukacji.

 

Wręczenie laptopów wywołało radość zarówno wśród dzieci i ich rodziców, jak i nauczycieli oraz dyrekcji szkoły. Dla niektórych uczniów to pierwszy komputer, którego Będą używać do celów edukacyjnych oraz rozrywki.

wtorek, 5 grudnia 2023

Wieści z Niećkowa

poniedziałek, 4 grudnia 2023

SYLWESTER W RAJSKIM STYLU!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.