sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

Łaciate Superbrands

Superbrand Polska dla marki Łaciate.
Po raz kolejny marka Łaciate otrzymała tytuł Superbrands - czyli znalazła się w  gronie najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku. Nagroda Superbrand jest jedynym na rynku wyróżnieniem dla firmy za wieloletnią pracę na rzecz silnej marki.

Międzynarodowa organizacja Superbrands, działająca od 15 lat w ponad 85 krajach,  już po raz piąty wyłoniła najsilniejsze marki konsumenckie na polskim rynku.  Tytuł Superbrands przyznawany jest głosami niezależnej Rady Marek niewielkiej liczbie marek – poniżej 5 procent ogółu ocenianych przez radę. Po raz kolejny w gronie najsilniejszych marek konsumenckich na polskim ryku znalazła się marka Łaciate.  Tytuł Superbrands to potwierdzenie silnej pozycji na rynku oraz prestiż – uwieńczenie długotrwałej pracy nad marką.

- Łaciate to nasza sztandarowa marka – mówi Prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL, Edmund Borawski. – Od momentu jej powstania, to jest od 14 lat, dbamy o wizerunek marki Łaciate i starania te uwieńczone zostały m.in. tytułem Superbrands – kontynuuje. – Jest to potwierdzeniem, iż nasze starania i praca na rzecz marki idą w dobrym kierunku, tym bardziej że Łaciate jest obecnie najpopularniejszą marką mleka w Polsce – podkreśla E. Borawski.

W portfolio marki Łaciate znajduje się mleko, mleczka smakowe, mleka zagęszczone, śmietanki, a także masło. Marka jest stale obecna w mediach. Kampanie wizerunkowe Łaciatego realizowane są ze stałą częstotliwością. Właścicielem marki Łaciate jest Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa – największa spółdzielnia mleczarska w Polsce. Grajewska spółdzielnia posiada ponad 35% udziału w polskim rynku mleka UHT. Poza Łaciatym, grajewski Mlekpol jest producentem m.in. marek Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów w: Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.
PR First Communications

piątek, 27 maja 2022

Dzień targowy 27.05.22 r.

piątek, 27 maja 2022

"Kleszczowa" mapa

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.