Wiadomości

Łaciate ponownie nagrodzone

Masło extra Łaciate 200g, którego producentem jest SM MLEKPOL z Grajewa, otrzymało Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich POLAGRA FOOD 2009 w kategorii wyroby spożywcze.
Złote Medale MTP są najcenniejszą nagrodą, przyznawaną podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ta prestiżowa nagroda jest potwierdzeniem m.in. wysokiej jakości oraz walorów smakowych   produktu.


Masło Łaciate produkowane jest z mleka najwyższej jakości. Konsumenci dokonują wyboru masła Łaciate ze względu na jego wysoką jakość, naturalność oraz  smak. Masło extra Łaciate ma ugruntowaną pozycję na rynku - wyróżnienia w rankingach świadczą o zaufaniu do produktu. Masło extra Łaciate wcześniej   zostało nagrodzone Pierwszym miejscem na XIV Krajowej Ocenie Masła. Wyznacznikiem oceny produktu były  głównie parametry jakościowe.
SM MLEKPOL to największa spółdzielnia mleczarska w Polsce, a także  jedna z 500 największych firm Europy Środkowo-Wschodniej. SM MLEKPOL jest producentem znanych marek Łaciate i Milko oraz Mazurski Smak. Jest liderem produkcji mleka UHT, posiadając około 35%  udziału w rynku tego mleka w kraju. Obecnie w skład Mlekpolu wchodzi 12 zakładów – macierzysty w Grajewie oraz w Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Augustowie, Zambrowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej,  Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim. - First Communications

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.