Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10495 wyświetleń

Łaciate najsilniejszą marką

Marka Łaciate otrzymała tytuł Superbrand Polska i znalazła się w gronie najsilniejszych marek konsumenckich w Polsce.

Najsilniejsze polskie marki konsumenckie wyłonione zostały z początkowej listy 5000 marek, którą następnie zawężono, na podstawie niezależnych badań rynku oraz danych finansowych, do 1600 i poddano pod głosowanie Rady Marek. Jurorzy otrzymali specjalnie przygotowaną aplikację, dzięki której mogli w prosty sposób ocenić marki w skali od 0 do 20.
Najsilniejsze marki otrzymały tytuł Superbrand Polska. Wśród nich znalazła się jedyna marka mleka – Łaciate. To najbardziej popularna marka mleka w Polsce – co trzeci karton mleka wybierany przez polskiego konsumenta – to Łaciate. Producentem tej marki jest największa polska spółdzielnia mleczarska – Mlekpol z Grajewa. Dziennie spółdzielnia jest w stanie wyprodukować ok. 1 mln litrów mleka UHT. Poza Łaciatym, grajewski Mlekpol jest producentem marek Milko i  Białe. Spółdzielnię tworzy siedem zakładów w: Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie i Bydgoszczy.
Tytuł Superbrands to nie tylko prestiż, ale też skuteczne narzędzie komunikacyjne, którego wykorzystywanie skutkuje zaufaniem i lojalnością klientów, partnerów
i pracowników.
 Superbrands Polska to projekt realizowany na zlecenia międzynarodowej organizacji The Superbrands Ltd.  Organizacja ta z siedzibą w Londynie, działa od ponad 13 lat w 80 krajach.

WWW.MLEKPOL.COM.PL

Komentarze (7)

A to dzięki ludziom którzy tam pracuja!!!

Ależ cenzura jak za komuny. A może portal żyje komuną

A to wszystko dzieki pracownikom magazynu UHT:):):)

dokładnie to dzieki pracownikom ale nas nikt nie docenia ciagle mało

a kto dostarcza mleko?

TO dzieki rolnikom którzy mleko daja :))

Sądzę, że to krowa jest pierwsza w łańcuchu, wszak to ona daje to pyszne mleko, a pozostali co najwyzej dostarczają to mleko lub je przetwarzają i żyją dzięki tej krowie. Może coś się zmieniło w naturze i jest teraz inaczej.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.