piątek, 21 czerwca 2024

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 9553 wyświetleń

Kwesta 2013

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Lepsze Grajewo działając na rzecz i w imieniu mieszkańców miasta Grajewo zwraca się z apelem o wzięcie udziału w kweście, która odbędzie się w dniach 31.10. - 02.11.2013 r. na cmentarzu komunalnym i parafialnym w Grajewie.

Dzięki ofiarności darczyńców podczas zeszłorocznej kwesty wykonaliśmy już ponad 100 metrów ścieżek widocznych bezpośrednio po wejściu przez bramę główną cmentarza. Ścieżki przejdą swoją pierwszą próbę w najbliższą Uroczystość Wszystkich Świętych, w trakcie której wszyscy będziemy odwiedzali groby swoich najbliższych.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Lepsze Grajewo,
Tomasz Strózik - sekretarz Stowarzyszenia.

 

czwartek, 20 czerwca 2024

EURO 2024. Grajewska Strefa Kibica

czwartek, 20 czerwca 2024

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (13)

Ukłony dla Stowarzyszenia Lepsze Grajewo za tak szczytny cel jakiego się podjęli.Efekty są widoczne.Ale dziwi mnie dlaczego Stowarzyszenie wyręcza władze kościelne z obowiązku jaki ciążył i ciąży na nich.Wstyd aby przez tyle lat nie były one w stanie wykonać alejek!

Teraz pozostało dokonać wyświęcenia ścieżek a potem zbierać datki na tace!
z tych ac zebranych przez kilkadzieiąt lat nie wpominając kasy zyskanej z pochówków naszych najbliższych alejki powinny być już dawno bez potrzeby stowarzysżeń itp.wstyd...wstyd...wstyd ojcowie!

Zmiast na tace dla ksiezy,dawac dla st0wazyszenia,widac efekty.

Teraz pozostało dokonać wyświęcenia ścieżek a potem zbierać datki na tace!
z tych tac zebranych przez kilkadzieiąt lat nie wpominając kasy zyskanej z pochówków naszych najbliższych alejki powinny być już dawno bez potrzeby stowarzysżeń itp.wstyd...wstyd...wstyd ojcowie!

abc -nie stekaj, tylko zrob cos sam. krytyka to mocna strona naszego narodu lecz juz czas to zmienic. fakt faktem , ze cmentarz parafialny byl zawsze zaniedbany, ale cos sie w koncu dzieje.zycze powodzenia inicjatorom.

Jakie Lepsze Grajewo??to Oni sie zajmuja tym???

art-czytaj ze zrozumieniem, nie stękam tylko stwierdzam fakty a fakt jest taki jak pisze Krysia.

Zastanawia mnie, czy ludzie, którzy krytykują negatywnie, chodzą do kościoła. Kim oni są? Kto ich upoważnił do takich wypowiedzi. Cmentarz parafialny, jak sama nazwa mówi należy do parafii, czyli do nas. Tam leżą nasi bliscy, więc nie wypada narzekać. Cieszmy się, że są ludzie, którym zależy na naszym cmentarzu i organizują kwesty.

Ku zdziwieniu jawakdam zajmuja się tym.Co w tym dziwnego że stowarzyszenie podjeło sie wykonania alejek na cmentarzu?A do abc:co komu po takich faktach.Apel Krysi skadinąd słuszny i tak nie wysłuchany.Ludzie wolą dawać na tacę i narzekać na brak ścieżek niż wspomóc kwestujących.Chociaż nie jest tak żle.Ludzie widząc efekty chętniej wspomagaja finansowo kwestujących.Tym wszystkim którzy wrzucają do puszek Lepszego Grajewa pieniążki serdeczne dzięki.Napewno każdy grosz się przyda i będzie wydany na budowę alejek.Jutro Dzień Zaduszny.Członkowie Stowarzyszenia Lepsze Grajewo i ich Wolontariusze również będą kwestować.Prosimy o dalsze ich wspomaganie w miarę swoich finansowych możliwości,bo naprawdę warto.

Witam...
Powiem tak....abc..wstyd mi za ciebie...chodzisz do kościoła to powinieneś wiedzieć na co idą składki kościelne....zwłaszcza z tacy..ja chodzę i widzę po ile dają ludzie...skoro dają to znaczy ich wola nie komentują tego i nie liczą księżą ile mają u mnie proboszcz rozlicza się z otrzymanych pieniędzy.
Po drugie nie chodzisz nie dajesz Twoja sprawa...nie komentuj tego tematu i nie wypowiadaj się w tej materii jak nie masz pojęcia.Ja adwokata nie potrzebuję a tym bardziej Twoich komentarzy.
Po trzecie skoro są osoby które chodzą kwestują na takie szlachetne cele ich wybory...chwała im za to.
Niech żyją po sto lat...Pozdrawiam wszystkich.

Ja będę dawał dla kfestujących zawsze bo widać efekty a ścieżki na starym cmętarzu też wymagają poprawy więc nie sapać tylko wspomuc , niech to będzie mała kropla ale przynajmniej będzie każdy dumny z tego co się zrobiło. A cmentarz jest parafilny więc my za niego odpowaidamy po trochu i dzięki takim ludziom za to że się tym zajeli.

Halina czytaj ze zrozumieniem-jestem jednym z tych osób którzy są wdzięczni osobom ze Stowarzyszenia Lepsze Grajewo za ich poświęcenie w tak szczytnej akcji jaka jest prowadzona na ratowanie naszej historii.Dawałem i daję na tacę w kościele,na budowę kościołów ich remonty jak i do pusżek na ratowanie pomników itp.Jak wiesz cmentarz parafialnym istnieje nie od dzisiaj i sama wiesz jak był zaniedbany.Więc nie bądź adwokatem osób odpowiedzialnych za taki stan.Nie musisz się za mnie wstydzić,niech wstydzą się osoby o jakich wspomniałem.Gdyby nie akcje STOWARZYSZENIA taki stan rzeczy trwałby nadal.Pozdrawiam jaśniej szanowną Panią adwokat i skarbnika kościelnego.
I

Ludzie! tyle lat dajemy na tacę. Czemu kaplica jest tak zniszczona?.Dlaczego nikt nie myśli o tym by odnowić i oświetlić z zewnątrz ten zabytek?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.