poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 16365 wyświetleń

Ktokolwiek widział ...

Policja poszukuje

Z A G I N I O N Y ( foto nr 1)
Łowczykowski Andrzej - mieszkaniec Koszarówki, gm. Grajewo w dniu 30.04.1994 roku wyszedł z domu i dotychczas nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 
Z A G I N I O N Y ( foto nr 2)
Organek Tomasz - mieszkaniec Sojczyna Borowego, gm. Grajewo przebywając w Grecji wyszedł z domu i dotychczas nie nawiązał kontaktu z rodziną. 
  
Z A G I N I O N A ( foto nr 3)
Dylewska Agnieszka - mieszkanka Rajgrodu wyszła z domu 18.01.2007 roku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

UWAGA:
Ktokolwiek zna lub może przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osób zaginionych, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Policji w Grajewie lub najbliższą jednostką Policji - tel. 997.

Komentarze (7)

moglibyście napisać kto ile ma lat przeciez ten na 1 zdjeciu to 13 lat jest poszukiwany a na zdjeciu ma moze 15lat to ludzie maja sie domyslac kto ile ma lat?

ja widzialem tylko f16 dzis w grajewie ;/

masz racje Ewelina.teraz widac jak szukają!!!wcale sie nie dziwie ze nie znalezliscie !!!bo tak oto szukacie.porazka-chyba ze sami powrócą do domu.

Ewelina ma racje jak morzna sie dowiedzieć kiedy nie zapisano wieku przeciesz na świecie mogą być dwietakie same osoby

Anonimowy przyjacielu!!wszystko się zgadza..ale ortografia w Twoim komentarzu to słaby punkt!!!!!

co do pierwszej fotografii to teraz Andrzej ma 28 lat

Gdzie można zobaczyć zdjęcie osoby z tego artykułu?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.