sobota, 22 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10192 wyświetleń

Krzysztof Petek opowiada

W czwartek, 17 kwietnia 2008 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie gościł Krzysztof Petek – autor cyklu powieści sensacyjno - przygodowych dla młodzieży, dziennikarz, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania.

Spotkanie należy zaliczyć do bardzo udanych. Autor miał zadziwiająco dobry kontakt z młodzieżą. Opowiadał o książkach, sposobach pisania i pracy reportera, zapraszał na swoje warsztaty dziennikarskie i szkoły przetrwania. Uczestnicy mieli także możliwość zapoznania się z krótkim kursem samoobrony.

- Jestem pod wrażeniem stylu życia oraz licznych przygód, jakie spotykają p. Krzysztofa Petka - powiedziała nam Ania - uczennica Publicznego Gimnazjum nr 3.

W przedsięwzięciu zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną uczestniczyło ponad 200 uczniów z grajewskich gimnazjów. To nie pierwszy raz artysta przyjeżdża do Grajewa, by rozmawiać z młodymi ludźmi, dba o to od kilku lat Oddział dla Dzieci MBP. Taka forma prezentacji artystów podoba się młodzieży, dowiadują się oni, że osoby z gazet i okładek książek nie są tak bardzo odmienne od nich, mają ciekawe poglądy i często wspaniały sposób na swoje życie.

e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

super spotkanie bardzo mi sie podobało duzo smiechu i zabawy wiecej takich spotkan

no no koles wysportowany(zna karate i organizuje wyjazdy) opcykany(dziennikarz pisarz.....)

heh...pamiętam...jak on te sztuczki pokazywał...a jakie opowieści były...uchu...jak w coś wdepł w nocy...buhaha... xD

Hehe BYło Super... Duzo Smichuu.. :P .. niezałuje ze tam poszalm.. xD a miałam nie isc.. he .. xD

BYLO SUPER WARTO ISC NA TAKIE COS I POSLUCHAC MOZNA DOWIEDZIEC SIE CZEGOS CIEKAWEGO CZEGOS SIE NAUCZY I SIE POSNIAC

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.