poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kraj

  • 2 komentarzy
  • 1364 wyświetleń

Krótka kariera

     Pewna  mieszkanka  powiatu wysokomazowieckiego chciała dorobić do zasiłku chorobowego  handlując narkotykami. Chcąc rozkręcić „biznes”  zaciągnęła nawet pożyczkę.

    W dniu 20 listopada 2008 roku policjanci   Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową  pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem  zatrzymali 41 letnią mieszkankę  powiatu wysokomazowieckiego, która  posiadała w swoim mieszkaniu   25,03 g  marihuany i  49,12 g  amfetaminy.  Kobietę policjanci  obserwowali od dłuższego czasu. Posiadali informację, że   rozprowadza ona narkotyki . Dotarli do niej przez jednego z jej klientów.  Chcąc usprawiedliwić swoje postępowanie kobieta wyjaśniła, że do handlu narkotykami zmusiła ją  trudna sytuacja  życiowa. Jest osobą chorą  i nie ma możliwości  podjęcia stałej pracy zarobkowej, dlatego też wpadła na pomysł rozkręcenia tego nielegalnego ‘biznesu”.  Na „towar”   zaciągnęła   kredyt w jednej z firm oferujących krótkoterminowe pożyczki. Jak  przeliczyła,  zainwestowane pieniądze miały się jej szybko zwrócić z ”nawiązką”. Nie przypuszczała  jednak,  że na jej drodze  do szybkiego  zarobienia pieniędzy staną policjanci.  Kobieta wpadła  z towarem zanim  jak to określiła  „  biznes  zaczął przynosić jej zyski”. Nie dość, że straciła  pożyczone pieniądze  to odpowie również za  posiadanie i udzielanie środków odurzających, za co grozi kara  pozbawienia wolności do lat 10.
  Oficer Prasowy
Komendanta Powiatowego Policji
w Wysokiem Mazowieckiem
mł. asp. Alicja Buczkowska

Komentarze (2)

I masz babo placek!

Żal kobiety, głupia...ale gdyby zapewnić jej godne życie, na pewno nie brałaby się za to.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.