piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13467 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Nietrzeźwy kierujący
Dnia 07.04.2007 roku w Rajgrodzie na ul. Żabiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu m-ki Opel Vectra. Kierowca był nietrzeźwy. Wynik badania 2.28 promila. Dodatkowo okazało się, że kierowca posiada prawomocny wyrok zakazujący prowadzenia pojazdów mechanicznych właśnie za picie alkoholu.

2. Zniszczenie mienia
W nocy 9/10.04.2007 roku w Grajewie na ul. Piłsudskiego 13 w drzwiach wejściowych do budynku PSS Społem, nieustalony dotychczas sprawca wybił szybę. Wartość strat to 200 złotych. Sprawę prowadzi dzielnicowy.

3. Kradzież z włamaniem
W dniu 10.04.2007 roku od dzierżawcy nieużytkowanego budynku w miejscowości Wojdy gm. Rajgród włynęło zawiadomienie dotyczące kradzieży z włamaniem. Sprawcy oderwali deski w ścianie budynku młynu po czym przez otwór wynieśli silnik elektryczny wraz z przewodami. Wartość strat właściciel oszacował na 8 tys.złotych.


Jak poinformował nas Oficer Prasowy KPP Grajewo mł. asp. Andrzej Łagodziński tegoroczny, wielkanocny weekend należał do wyjątkowo spokojnych, odnotowano jedynie kilka zdarzeń z udziałem osób nietrzeźwych.

Komentarze (3)

to chyba te przewody przy tym silniku byly ze zlota hehe

hohoho ale pijak

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.