sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13062 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Oszustwo internetowe
 Nieletni mieszkaniec Szczuczyna wpłacił pieniądze w kwocie 274 złotych za wylicytowany aparat cyfrowy zakupiony podczas aukcji internetowej "Allegro". Było to w grudniu 2006 roku. Dochwili obecnej aparatu nie otrzymał. Zawiadomienie o przestępstwie w imieniu syna złożyła jego mama.
Apelujemy o ostrożność przy wszelkich zakupach internetowych.
2. Kradzież drzewa
Mieszkaniec Grajewa złożył zawiadomienie o przestępstwie kradzieży. Jest posiadaczem lasu w pobliżu miejscowości Kędziorowo gm. Wąsosz. Stwierdził, że z lasu ubyło 18 sosen wartości 1500 złotych.
3. Wypadek drogowy
Wczoraj około godz. 16.00 w pobliżu miejscowości Ciemnoszyje doszło do wypadku drogowego. Kierowca samochodu osobowego m-ki VW Polo z nieustalonych dotychczas przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w skarpę a następnie dachował. Cztery osoby trafiło do szpitala z obrażeniami.Niestety w szpitalu jedna  osoba zmarła ( 47-letnia mieszkanka Ełku).
 
Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

Komentarze (5)

Ja kupiłem w Allegro opony ,i otrzymałem super towar za 200zł. Jestem z nich zadowolony.

kupuję na Allegro od 2 lat różne rzeczy, na razie jestem zadowolony, droższe przedmioty staram się odbierać osobiście

Ja kupiłam aparat cyfrowy przez Allegro za wylicytowanie 300 zł czekałam miesiąc na szczęście otrzymałam paczkę

kupuje na allegro od 3 lat, juz na kilkadziesiat tysiecy, nie mialem nigdy wiekszych problemow... ale coz... zawsze uwazalem co kupuje i od kogo kupuje....

kupujemy na alegro i niemamy zastrzezen

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.