środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11893 wyświetleń

Kronika policyjna 997

Mimo dużego mrozu i trudnych warunków panujących na drogach naszego powiatu, nie odstraszyło to pijanych kierowców, którzy stwarzali zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. I tak :

1. W dniu 9.02.2007 roku o godz. 20.10 na ul. Dwornej w Grajewie policjanci zatrzymali kierowcę samochodu m-ki BMW. Wynik badania stanu trzeźwości 1.40 promila.

2. W dniu 9.02.2007 roku o godz.20.20 w miejscowości Mścichy gm.Radziłów policjanci, którzy udali się tam na interwencję, zatrzymali do kontroli samochód m-ki VW Golf. Kierowca był pijany. Wynik badania ponad 3 promile. Dodatkowo pijany mężczyzna zaoferował policjantowi łapówkę w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Został zatrzymany a sprawa trafi do Sądu.

3. W dniu 10.02.2007 roku o godz. 17.30 w miejscowości Pieńczykówek policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu m-ki Peugeot. Wynik badania stanu trzeźwości ponad 1 promil.

4. W dniu 10.02.2007 roku o godz. 22.55 w Szczuczynie na ul. Kilińskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu m-ki Łada. Wynik badania stanu trzeźwości prawie 1.90 promila.

Apelujemy do wszystkich osób, które mogą być świadkami wsiadania za kierownicę nietrzeźwych kierowców o przekazywanie nawet anonimowych informacji Policji w celu wyeliminowania zagrożeń powodowanych przez piratów drogowych.

     Z poważaniem

Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

Komentarze (4)

co za glupota i ludzka bezmyslnosc!!!! pomimo zaostrzonych przepisow ciagle slyszy sie o pijanych kierowcach. ludzie!!!! czego wam jeszcze trzeba, zebyscie troche pomysleli zanim wsiadziecie za kierownice po pijanemu??? moze troche wiecej wyobrazni?

już jedna osoba ze szczuczyna podała informacje na komende że ktoś jeżdzi po pawełkach z dzieckiem za kierownića to chyba był policjant hehehehehhehehehehehheh

a ja slyszalam ze drogo na rajgród jezdzo pod wpływem alkoholu kierowcy tirów którzy pijo flaszke w naszym cpn-ie , wsiadajo w auto i jado

pozdrowienia dla Artura swieżego policjanta-chyba

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.