Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11734 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Pirat drogowy

05.02.2007 roku około godz. 11.00 w Grajewie na skrzyżowaniu ze światłami na stojące pojazdy najechał ciągnik rolniczy. Kierowca ciągnika spowodował uszkodzenia 2 pojazdów. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że jest kompletnie pijany - wynik 2.5 promila.

2. Pobity przez sąsiada

06.02.2007 roku około godz. 20.00 do Komendy w Grajewie zgłosił się mieszkaniec Szczuczyna, który został zaatakowany siekierą przez pijanego sąsiada. Obrażenia były poważne. Jednak zgłaszający odmówił złożenia zawiadomienia o popełnionym przestępstwie. Sprawa ta zostanie dogłębnie zbadana.

3. Drobna rzecz a cieszy

07.02.2007 roku około godz. 8.00 w Kosówce gm. Rajgród policjanci w trakcie kontroli drogowej, oprócz pojazdu sprawdzili także telefon komórkowy kierowcy. Okazało się, że telefon właściciela w roku 2005 został skradziony w Warszawie. Obecny właściciel będzie musiał wytłumaczyć skąd go nabył i złożyć obszerne wyjaśnienia w jednym z warszawskich komisariatów.

Z poważaniem

Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

Komentarze (6)

kto to taki w wtym szczuczynie ganiał z sikierą ??????????

wow !!! ale koleś czadaował maszyną w centrum

wielki sukces policij złapali faceta który kupił telefon nie wiedząc że jest kradziony a teraz na zeznanie pojedzie do Warszawy a medale wam dali

Pewnie, że sukces. Właśnie chodzi o wykrywanie drobnych przestępstw i wykroczeń, te są najbardziej dokuczliwe dla ludzi.

sprawa zostanie DOGŁĘBNIE zbadana,hehhe,dobre:). JAK BARDZO GŁĘBOKO BĘDĄ BADAĆ?

Podoba mi się to że w Wąsoszu ,jeżeli jest organizowana wycieczka autokarowa dzieci ze szkoły ,to jest powiadomiona komenda policji ,która wysyła patrol by skontrolować autobus .Ostatnio była organizowana wycieczka dzieci z tutejszego gimnazjum,kierowca się zdziwił że policjanci nie pozwolili mu wyjechać w trasę bo ma łyse opony w autobusie ,więc przysłali drugi autokar .I tak powinno być .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.