środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11937 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Drogie rozmowy

Mieszkanka miejscowości Miecze gm. Rajgród, złożyła zawiadomienie, z treści którego wynika, że stała się ofiarą przestępcy, który wykorzystał numer jej aparatu telefonicznego do rozmów międzynarodowych, łącząc się między innymi z Wyspami Św. Tomasza. Wartość rachunku telefonicznego wyniosła prawie 1925 złotych.

2. Nietrzeźwy kierujący

12 grudnia ok. godziny 23:30 na ulicy Piłsudskego w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, samochodu ciężarowego m - ki Iveco. Okazało się, że kierowcą jest Litwin. W kabinie kierowcy czuć było zapach alkoholu, więc policjanci użyli urządzenia do pomiaru stanu trzeźwości. Wynik badania: 1,76 promila. Pojazd został zabezpieczony na paringu strzeżonym, a kierowcy odebrano prawo jazdy kategorii A,B,E,CE.

3. Potrącenie pieszego

13 grudnia ok. godz. 17:30 w Grajewie na ul. Wojska Polskiego w pobliżu kina kierowca samochodu osobowego m - ki BMW potrącił przechodzącego przez jezdnię pieszego. Kierowca odwiózł potrąconego mężczyznę do szpitala, a następnie stamtąd uciekł. Ustalono, iż pokrzywdzony pochodzi z miejscowości Boczki Świdrowo. Tego samego dnia o godzinie 19:00 sprawca dobrowolnie zgłosił się na komendę. Okazało się, że kierującu mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Wynik badania: 0,31 promila.

Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (5)

Powiem tylko jedno e-grajewo ma nie prawdziwe informacje i to mocno nie prawdziwe informacje związane z jednym z trzech wymienionych zdarzeń.Po co pisać nieprawde.

Nie e-grajewo, tylko mł. asp. Andrzej Łagodziński :)

a o wypadku na ul. Elckiej nie powiecie ?? a o zabojstwie na ul. Kolejowej dalej nic nie ma

wow to jest okropne

powiem krudko kierowca uciek zmiejsca wypadku aco piszo to nie prawda

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.