Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10794 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Drogie rozmowy

Mieszkanka miejscowości Miecze gm. Rajgród, złożyła zawiadomienie, z treści którego wynika, że stała się ofiarą przestępcy, który wykorzystał numer jej aparatu telefonicznego do rozmów międzynarodowych, łącząc się między innymi z Wyspami Św. Tomasza. Wartość rachunku telefonicznego wyniosła prawie 1925 złotych.

2. Nietrzeźwy kierujący

12 grudnia ok. godziny 23:30 na ulicy Piłsudskego w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, samochodu ciężarowego m - ki Iveco. Okazało się, że kierowcą jest Litwin. W kabinie kierowcy czuć było zapach alkoholu, więc policjanci użyli urządzenia do pomiaru stanu trzeźwości. Wynik badania: 1,76 promila. Pojazd został zabezpieczony na paringu strzeżonym, a kierowcy odebrano prawo jazdy kategorii A,B,E,CE.

3. Potrącenie pieszego

13 grudnia ok. godz. 17:30 w Grajewie na ul. Wojska Polskiego w pobliżu kina kierowca samochodu osobowego m - ki BMW potrącił przechodzącego przez jezdnię pieszego. Kierowca odwiózł potrąconego mężczyznę do szpitala, a następnie stamtąd uciekł. Ustalono, iż pokrzywdzony pochodzi z miejscowości Boczki Świdrowo. Tego samego dnia o godzinie 19:00 sprawca dobrowolnie zgłosił się na komendę. Okazało się, że kierującu mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Wynik badania: 0,31 promila.

Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

Komentarze (5)

Powiem tylko jedno e-grajewo ma nie prawdziwe informacje i to mocno nie prawdziwe informacje związane z jednym z trzech wymienionych zdarzeń.Po co pisać nieprawde.

Nie e-grajewo, tylko mł. asp. Andrzej Łagodziński :)

a o wypadku na ul. Elckiej nie powiecie ?? a o zabojstwie na ul. Kolejowej dalej nic nie ma

wow to jest okropne

powiem krudko kierowca uciek zmiejsca wypadku aco piszo to nie prawda

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.