wtorek, 16 kwietnia 2024

997

  • 4 komentarzy
  • 12090 wyświetleń

Kronika policyjna 997


1. Nietrzeźwy kierujący

Dnia 10 listopada wieczorem w Grajewie, na ul. Działkowej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m - ki Volkswagen Golf. Okazało się, że kierowca był pijany, wynik badania - 2,31 promila. Szokujące jest to, że za kierownicę po pijanemu siadają coraz młodsi kierowcy - ten miał 19 lat.

2. Wypadek drogowy


12 listopada o godz. 04:20 dyżurny KPP Grajewo został poinformowany o wypadku drogowym zaistniałym na drodze Szczuczyn - Wąsosz. Kierujący samochodem osobowym m - ki Volkswagen Golf potrącił idących w kierunku miejscowości Szczuczyn dwóch młodych mężczyzn ze Szczuczyna. Dodatkowo obrażeń doznał pasażer samochodu. Wszysktie trzy osoby zostały umieszczone w Szpitalu Ogólnym w Grajewie. Kierowca samochodu był trzeźwy.

3. Kradzież mienia


W nocy z 12 na 13 listopada w miejscowości Sikora gm. Grajewo złodzieje skradli borty aluminiowe pochodzące z naczepy samochodu ciężarowego. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na 4000 zł.

Z poważaniem

Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (4)

nasciagaja golfow z niemiec i sie rozbijaja wielcy bohaterzy

o tak zgadzam sie gównaiarze myślą, że najlepiej jeżdzą i takie wielkie doswiadczenie mają strach ich sie bac

małolaty nie siadac za kierownicapo pijaku!

nie obrazac kierujacego tym golfem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.