wtorek, 27 lutego 2024

997

  • 8 komentarzy
  • 11253 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Uszkodzenie mienia
W nocy z 10/11 lipca 2006 roku na ul.Konopskiej nieustalony dotychczas sprawca wybił podwójną szybę w oknie punktu skupu mleka.Wartość strat pokrzywdzona oszacowała na 400 zł.
2. W nocy z 9/10 lipca w miejscowości Mierucie z prywatnej posesji złodziej dokonał kradzieży roweru górskiego wartości 200 zł.
W obydwu przypadkach prosimy o pomoc w ustaleniu sprawców przestępstwa i wykroczenia.
3. Wypadek drogowy
W dniu 13 lipca 2006 roku około godz.19.30 na odcinku drogi pomiędzy Wólką Brzozową a Białaszewem doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Fiat Seicento jadąc wspólnie z trójką pasażerów zjechał na prawe pobocze jezdni i uderzył w przydrożne drzewo w wyniku czego samochód dachował.Jak wynika z zeznań świadków kierujący mógł być pod wpływem alkoholu.Została mu pobrana krew do badań. W wyniku tego zdarzenia kierujący i jeden z pasażerów trafili do Szpitala w Grajewie.Ich życiu na chwilę obecną nic nie zagraża.
 
 
Oficer Prasowy KPP Grajewo mł. asp. Andrzej Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (8)

Brak slow... glupota ludzka nie zna granic.

Ale zaje....ał haha

OoOoOoo kOsSmOs XD

Nie no... konkretnie przywalil

Szkoda Wojtka, spoko ziomek z niego. A Apleger to ucieknier, zamiast pomóc kolegom to uciekł ;/

do kolega
nie znasz sprawy to nie gadaj ze A. uciekl bo bylem tam i wiem dokladnie co bylo a co bylo to wiedzy tylko wtajemniczeni twoje bzdury nie sa tu nikomu podtrzebne milego dnia KOLEGO

głupota czy nie głupota,ale stało się-to akurat kto inny stwierdzi!!! Wojtek na pewno ma nauczkę, w końcu ludzie ucZą się na błędach, każdemu człowiekowi trzeb adać szansę a nie od razu używać obelg w jego kierunku! To młody, dobry i kochany człowieczek, więc Ci co nie znaja niech się nie wypowiadają. łędów się nie wytyka=-mądry człowiek sam wyciągnie wnioski i wiecej tak nie postąpi....
Wracaj do zdrowia Wojtku...

chlopcy trzymajcie sie mam nadzieje ze szybko wrocicie do zdrowia a poza tym z madrzejecie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.