poniedziałek, 26 lutego 2024

997

  • 13 komentarzy
  • 13484 wyświetleń

Kronika policyjna 997

"Nie zapominamy o starych sprawach"

 Grajewscy policjanci na podstawie własnych informacji ustalili dwóch nieletnich mieszkańców Grajewa w wieku lat 16 i niespełna 17, którzy we wrześniu 2005 roku dla jednego z mieszkańców Grajewa dokonali dwukrotnie kradzieży gołębi pokonując zabezpieczenie drzwi gołębnika. Wartość gołębi pokrzywdzony oszacował na 200 zł. W trakcie przesłuchania jeden z nieletnich przyznał się także do kradzieży dwóch telefonów komórkowych wskazując osoby, które te telefony nabyły. Złodzieje odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.
Zatrzymano także osiemnastolatka mieszkańca Grajewa, który 1 marca 2006 roku ukradł dla starszej kobiety torebkę w której znajdowały się pieniądze i dokumenty. Okazało się iż młodzieniec ten jest bardzo dobrze znany Policji grajewskiej, a wcześniej dokonywał innych przestępstw i wykroczeń uciekając z Ośrodka Młodzieżowo - Wychowawczego.
 


mł.asp. A. Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (13)

nareszcie coś o Grajewie..

pewnie archac

W notatce mł.asp. A. Łagodzińskiego czytamy, że policja grajewska aresztowała 2 nieletnich przestępców oraz 18-latka, a co z jednym z mieszkańców Grajewa i napadniętą starszą kobietą???
Gdyby w notatce zastosował Pan poprawną polszczyznę nie popełniłby Pan błędów w stylu "...dla jednego z mieszkańców Grajewa dokonali dwukrotnie kradzieży.." oraz "...ukradł dla starszej kobiety torebkę...".Z notatki wynika, że to pokrzywdzeni byli mocodawcami przestępstw, a nie poszkodowanymi!!!
Polecam zakup SŁOWNIKA POPRAWNEJ POLSZCZYZNY i wydania 'premii" na korepetycje z języka polskiego. Pełnienie funkcji w Policji i umieszczania notatek w internecie zobowiązuje do poprawnej polszczyzny Panie Władzo!!!
Z poważaniem.
Ps.Mam nadzieję, że cenzura zamieści mój komentarz.

Witam Grajewiacy w szczegolnosci tacy po 16 18 lat to niebezpieczni ludzie stoja na ulicach i tylko obserwuja osoby ktore przechodzą co by tu im ukrasc .Ale niestety Policja słabo takich karze ,raz cos ukradną nie poniosa kary i nastepnego razu to samo bo Policja widzi tylko niewiinych ludzi a do przestępcy nie raczą sie odezwać.Najlepiej ukarac jakiegos czlowieka z wioski!!!!!

Hieny Babciom torebki wyrywać! hahah. Policja lać ich pałami aż stringi spadną!

no wlasnie,ciagle piszecie o Bialymstoku,ale z drugiej strony nie dziwie sie,bo w Grajewie nic nie dzieje .

pewnie turek, chociaz z ucieczką to nie słyszałam

W pełni popieram komentarz "wiernego czytelnika e-Grajewo". Błędy ortograficzne (w tym materiale na szczęście ich nie ma) i gramatyczne (te z kolei są rażące - typowe "rusycyzmy") są szczególnie żenujące, gdy są publikowane w mediach. Dodałbym jednak, że jeśli portal 'e-Grajewo' ma ambicje bycia opiniotwórczym medium (przynajmniej na skalę lokalną), to powinien dołożyć starań, aby zamieszczane materiały były wolne od błędów językowych. Chciałbym wierzyć, że błędy występujące w powyższym materiale po prostu nie zostały zauważone przez wydawcę. Problem w tym, że w wielu wcześniejszych relacjach mł. asp. Łagodzińskiego takie i podobne "kwiatki" już wielokrotnie występowały. A i inne materiały, szczególnie relacje z różnych imprez podpisane przez innych autorów, zawierały błędy, które wręcz kłuły w oczy.
PS. Ja z kolei nie wierzę, że mój komentarz zostanie zamieszczony, gdyż raz już wypomniałem wydawcom portalu błąd ortograficzny i efekt był taki, że szybko go skorygowano, ale mojego komentarza już nie opublikowano.

Bo to tak jest kurde. Jak sie nie da ostro po d**** to nikt nie zrozumie. Uwazam, ze prawo jest za poblazliwe. Jezeli sie nie uksztaltuje mlodocianych przestepcow to nie ma mowy o resocjalizacji ich w pozniejszym czasie. Wogole Grajewo to miasto paradoksow.

naród polski zchodzi na psy!!!!!!!!! ratujcie nas bo zginiemy!!!!!!!! :((

Do "CZARNA" co ty gadasz ?? uwazasz ze wszyscy ktorzy sa w wieku 16-18 to zlodzieje ?? otorz musze ci powiedziec ze niewszyscy !! i powiem ci ze znam niektorych i nigdy nieprzyszlo by im do glowy cos ukrasc !! zapewnam cie ze w tym grajewie so nastolatkowie ktorzy sa dobrzy !!!!!!!

Do "Moniki" moze i nie wszyscy tacy sa zle mi sie napisało ale ci co mieszkaja na pladze to złodzieje jakich mało!!Grajewo to misto Koksów no może i są wyjątki ale małe.Pozdro dla koksiarzy heheh:)

do:czarna a co ty masz do plagi dzewczyno nie znasz ludzi wiec nie osadzaj bez podstawnie jestes smieszna moim zdaniem ..spojrz na siebie a pozniej krytykuj !!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.